terminarz_2021_22.jpgZnamy dokładny terminarz rozgrywek IV ligi. Tak jak w zeszłym sezonie sportowa rywalizacja toczona będzie z podziałem na rundę zasadniczą po której nastąpi podział na „Grupę Mistrzowską” i „Grupę Spadkową”.
Piłkarski sezon Pogoń Lębork rozpocznie w sobotę 7 sierpnia o godz. 17 meczem z MKS Władysławowo. Tydzień później wyjazd na Gedanię Gdańsk, a później „odkurzony klasyk” czyli rywalizacja Pogoni z Gryfem Wejherowo. Pięć spotkań rundy zasadniczej rozegranych zostanie wiosną 2022 roku.

Terminarz Pogoń Lębork – IV liga, sezon 2021/22:

7 sierpnia 2021 (sobota), godz. 17
Pogoń Lębork - MKS Władysławowo

15 sierpnia 2021 (niedziela), godz. 11
Gedania Gdańsk – Pogoń Lębork

21 sierpnia 2021 (sobota), godz. 17
Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo

28 sierpnia 2021 (sobota) godz. 17
Gryf Słupsk - Pogoń Lębork

4 września 2021 (sobota), godz 17
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk

12 września 2021 (niedziela), godz. 11
Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork

18 września 2021 (sobota), godz. 16
Pogoń Lębork - Jantar Ustka

25 września 2021 (sobota), godz. 14
Sparta Sycewice - Pogoń Lębork

2 października (sobota), godz. 15
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia

9/10 października 2021
Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork

16 października 2021 (sobota), godz. 14
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino

23 października 2021 (sobota), godz. 14.30
Borowiak Czersk - Pogoń Lębork

30 października 2021
Pogoń Lębork - pauza

6 listopada 2021 (sobota), godz. 13
Pogoń Lębork - Orkan Rumia

13 listopada 2021 (sobota), godz. 13
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork

20 listopada 2021 (sobota), godz. 13
Pogoń Lębork - Czarni Pruszcz Gdański

5/6 marca 2022
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork

12/13 marca 2022
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk

19-20 marca 2022
Bytovia Bytów - Pogoń Lębork

26/27 marca 2022
Pogoń Lębork - GKS Kowale

2/3 kwietnia 2022
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork

terminarz_2021_22.jpg

Aktualności

 • Młoda Pogoń Lębork rocznika 2014 i młodsi z sukcesem na turnieju Vestra Cup

  W sobotę 12 lutego w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku na zaproszenie klubu Lew Lębork nasza najmłodsza rozgrywkowa drużyna z powodzeniem rywalizowała w systemie 3+1 z drużynami z Pomorza.
  Read More...
 • Sparing z Gryfem Wejherowo na koniec treningowego tygodnia

  Sparingiem z WKS Gryf Wejherowo ciężki treningowy tydzień zakończyli piłkarze seniorskiej drużyny Pogoni. Wygrali dwoma bramkami goście, choć Pogonistom nie brakowało klarownych sytuacji bramkowych.
  Read More...
 • Umowa sponsorska z PPH AMG przedłużona!

  PPH AMG sp. z o.o. kolejny sezon z Pogonią Lębork! Współpraca i zaufanie przynoszą dobre efekty. Z przyjemnością informujemy, że o kolejne 12 miesięcy klub Pogoń Lębork przedłużył umowę sponsorską z lęborską firmą PPH AMG sp. z o.o ✍ - Związki pomiędzy klubem Pogoń a AMG mają już wieloletnią tradycję. Firma i jej pracownicy kibicują Pogoni, a my trzymamy kciuki za rozwój jednego z największych w Lęborku przedsiębiorstw. To miło, że lokalna firma z ambicjami wspiera równie ambitny lokalny klub - mówi Wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marek Piotrowski.
  Read More...
 • Pucharowa środa w Niepoględziu

  Drużyna seniorów Pogoni rozpoczyna przygodę w „pucharze tysiąca drużyn”. Zgodnie z losowaniem przeprowadzonym przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupsk Pomorskiego Związku Piłki Nożnej nasza drużyna rozgrywki rozpoczyna od II rundy. W środę 8 września o godz. 16.30 w Niepodlędziu (powiat bytowski) Pogoń zagra z rewelacją sezonu słupskiej V ligi Doliną Speranda Gałąźnia Wielka.
  Read More...
 • Jaguar za mocny [RELACJA & FOTO & WIDEO]

  Jaguar Gdańsk był piątym przeciwnikiem drużyny Pogoni w nowym sezonie IV ligi. Wysoko notowana ekipa z Gdańska potwierdziła swoje umiejętności i aspiracje do awansu pokonując lęborczan 2:0. Obie bramki zdobył zaledwie 15-letni Daniel Mikołajewski. To nazwisko zawodnika z rocznika 2006 warto sobie odnotować.Pogoń walczyła i nawiązała równorzędną walkę a nawet przewagę w drugiej połowie. To jednak było za mało. Punkty pojechały do wicelidera. Relacja z meczu: Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 0:2 Galeria zdjęć z meczu: Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk Nagranie wideo transmisji meczu: Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk (FB Jaguara)
  Read More...
 • W Lęborku z wiceliderem. W sobotę Pogoń zagra z Jaguarem

  Kibiców Pogoni w sobotę czeka duża atrakcja. Do Lęborka przyjeżdża aktualny wicelider IV ligi Jaguar Gdańsk. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 4 września o godzinie 17. Zespół Waldemara Walkusza jest na fali. Derbowe zwycięstwa z Gryfami z Wejherowa i Słupska pokazały, że drużyna ma potencjał, a przede wszystkim wolę walki. Czy przełoży się to na wynik sobotniego meczu? W zeszłym sezonie jesienią w Lęborku padł remis 0:0, w rewanżu wiosną górą byli gospodarze (7:2). W składzie Jaguara jutro powinniśmy zobaczyć graczy z wielkim doświadczeniem piłkarskim jak choćby Marcina Pietrowskiego i Deleu.
  Read More...
 • Bramki i analiza derbów Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 2:3 [WIDEO]

  TV Słupsk przygotowała obszerną relację z derbów Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 2:3 z 27 sierpnia 2021 roku. W materiałe wideo znalazły się najważniejsze akcje meczu, bramki i pomeczowe komentarze trenerów obu drużyn. Materiał można obejrzeć w serisie youtube tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=n9Vy1Lm38XA
  Read More...
 • Echa derbów na Zielonej. Wypowiedzi trenerów i zawodników

  Data 27 sierpnia 2021 roku przejdzie do historii. Zespół Pogoni Lębork po 42 latach wygrał ligowy mecz na stadionie przy Zielonej. Zwycięstwo 3:2 nad Gryfem Słupsk nie przyszło oczywiście łatwo. Losy spotkania ważyły się do samego końca. A jak mecz Gryf Słupsk – Pogoń Lębork 2:3 oceniają trenerzy i zawodnicy? Przedstawiamy pomeczowe wypowiedzi trenera Pogoni Waldemara Walkusza oraz szkoleniowca Gryfa Grzegorza Bednarczyka oraz zawodników Pogoni: Wojciecha Musuły, Wiktora Miotka, Damiana Formeli i Marcina Petrusa.
  Read More...
 • Derby dla Pogoni. Tak się przechodzi do historii! [RELACJA]

  Tak się przechodzi do historii! W Klasyku Pomorza Środkowego Pogoń górą Po walecznym i zaciekłym spotkaniu ekipa Waldemara Walkusza pokonała na wyjeździe Gryfa Słupsk 3:2. To pierwsze w historii zwycięstwo na stadionie przy Zielonej zespołu z Lęborka. Bramki dla lęborskiego zespołu zdobyli Wiktor Miotk, Paweł Piór i Damian Formela. Zapraszamy do lektury obszernej relacji z wypowiedziami trenerów obu drużyn oraz zawodników Pogoni. Relalcja z meczu: Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 2:3
  Read More...