W ostatniej kolejce sezonu Pogoniści udali się Dzierzgonia. Niestety z Powiśla powróciliśmy bez punktów.

34. kolejka IV ligi, 22 czerwca 2024 r., godz. 15

Powiśle Dzierzgoń – Pogoń Lębork 2:1
bramki: 1:0 Daniel Lorkowski (‘5), 2:0 Patryk Lewandowski (’68), 2:1 Błażej Siłkowski (’80)

Powiśle: Malewski - Błaszczyk, Galeniewski, Kołodziej, Kowalczyk, Lewandowski, Lorkowski ("90+2 Krotowski), Malewski, Orłowski, Pietrzyk, Rzepa, Tutaj

Pogoń: Gołojuch, P. Kowalczyk, Błażejczyk, Romanek, Konkel, Patelczyk, Siłkowski, Kowalkowski (’75 Stenka), Miotk (’63 Leszkiewicz), Ł. Kowalczyk, Dampc (’65 Formela)

Już w 5 minucie gry gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale z dystansu, obronie Gołujucha i dobitce gracza Powiśla.

Pogoniści starali się konstruować ataki pozycyjne i oddali kilka strzałów z 16 metrów. Z przebiegu całej gry najdogodniejsze sytuacje bramkowe wypracował Wiktor Miotk, którego strzały dwukrotnie trafiały w poprzeczkę! Na listę strzelców po stałym fragmencie gry mógł wpisać się także Martin Romanek.

W 68 minucie po kontrze gospodarze podwyższają na 2:0. Bramkę kontaktową zdobył w 80 minucie strzałem po koźle na dalszy słupek Błażej Siłkowski.

Drużyna Pogoni sezon 2023/2024 w IV lidze zakończyła na 12. pozycji.