{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2013_2014/d1_malecki_pogon_baltykii_12_10_2013_zajawka1.jpg] width:=[95] style:=[float:left;margin-right:5px] title:=[Drużyna Pogoni/Trójki Lębork rocznika 2001 pewnie pokonała Bałtyk Gdynia 6:0]}Kolejny piłkarski weekend za nami. Szczególnie dobrze spisały się nasze najmłodsze drużyny. Juniorzy 2001 PLJ trenera R. Bartoszka pewnie wygrali w Żukowie z GKS-em 5:1. U siebie w sobotę w ładnym stylu 6:0 wygrali podopieczni trenera A. Małeckiego rocznika 2001. Trzy gole zdobył nasz „rodzynek” w Kadrze Pomorza Mateusz Żukowski. Mateusz we wtorek jedzie do Koszalina na mecz Kadry Pomorza z Kadrą Zachodniopomorskiego.
Najmłodsi adepci futbolu w Pogoni, ekipa 2002 trenera R. Bartoszka pewnie wygrała także w sobotę z Koroną Żelistrzewo 4:0.
Grad goli obserwowali widzowie niedzielnego pojedynku juniorów młodszych. Zespół trenera S. Falitarskiego podejmował Anioły Garczegorze i odprawił gości z bagażem aż 9 goli. Nie udała się wyprawa rocznika 2000 do Gdańska na Lechię. Wygrali biało-zieloni, co nie było zaskoczeniem. Słabo wypadli juniorzy starsi, którzy ulegli w Lęborku zespołowi Sapa Rumia Janowo 3:1. O wszystkim zadecydowało pechowe 5 minut początku II połowy spotkania, kiedy to goście zdobyli serią 3 gole.

Komplet relacji i wyników 12-13 października 2013:

Zobacz  RELACJĘ   Junior A  PLJ  Pogoń Lębork - Sapa Rumia Janowo 1:3