{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2013_2014/a_plj_pogon_gryfs_27_04_2014_net.jpg] width:=[99] style:=[float:left;margin-right:5px] title:=[W rewanżowym spotkaniu z Gryfem Słupsk nasi juniorzy starsi z boiska ponownie schodzili zwycięsko]}Niedziela na stadionie w Lęborku stała pod znakiem młodzieżowych derbów z Gryfem Słupsk i Wejherowo. Najpierw juniorzy starsi trenera M. Pietrzyka podejmowali Gryfa Słupsk i tak jak pół roku temu na wyjeździe to Pogoń wygrała derbowe spotkanie. Obfitowało ono w walkę i liczne żółte i czerwone kartki. Już w 15 minucie za faul boisko opuszcza Mateusz Sadowski i mimo, że Pogoń grała w „10” dominowała na boisku. Gole padają w II połowie. Najpierw gol samobójczy, potem rajd przez cale boisko Patryka Szarkiela w 4 minucie doliczonego czasu gry. Drużyna gości nie wytrzymała presji derbowego pojedynku i mecz kończyła w „9”. „Czerwień” zobaczył także zawodnik z ławki, a trener, a później i kierownik drużyny zostali odesłani przez arbitra na trybuny. - W przebiegu całego spotkania stworzyliśmy groźniejsze sytuacje. Cieszę się, że w podobny sposób jak z Olimpicem Gdańsk pokazaliśmy pazur, gdy w osłabieniu, w dziesięciu dążyliśmy do strzelenia bramki i te dążenia udokumentowaliśmy golem – skomentował spotkanie trener Pogoni.
O godzinie 17 juniorzy D2 rocznika 2002 podejmowali Gryfa Wejherowo i po zaciętym spotkaniu wygrali 4:3.
Wysokie zwycięstwa zanotowała także drużyna 2001 Pogoni/Trójki wygrywając z Cisowa Gdynia 6:0, oraz juniorzy młodsi, którzy w Jezierzycach pokonali Stal 4:2.

Komplet relacji i wyników 26-27 kwietnia 2014

Zobacz  RELACJĘ   Junior A  PLJ  Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 2:0
Zobacz  RELACJĘ   Junior B  SKO Stal Jezierzyce - Pogoń Lębork 2:4
Zobacz  RELACJĘ   Junior C2 PLJ  Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 1:1
Zobacz  RELACJĘ   Junior D1 PLJ  Pogoń Farm Frites Lębork - KP Starogard Gd. 0:1
Junior D1 Gdańsk gr. I  Pogoń/Trójka Lębork - Cisowa Gdynia 6:0
Junior D2 Gdańsk gr. I  Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo 4:3