{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2013_2014/c2_pogon_aspomorze_3_05_2014_net_19.jpg] width:=[95] style:=[float:left;margin-right:5px] title:=[W drużynie AS Pomorze Sopot gra wielu wychowanków Pogoni]}Tylko 3 zespoły juniorskie grały swoje mecze w majowy weekend. Juniorzy starsi pojechali do Tczewa, gdzie wysoko pokonali Gryfa 2009 9:1. Po I połowie nasza drużyna prowadziła już 3:1, po przerwie gospodarze borykający się z problemami kadrowymi wyszli na boisko w „8”, co spowodowało stratę kolejnych sześciu goli.
Piąty mecz z rzędu wygrali juniorzy młodsi trenera Falitarskiego. Tym razem drużyna juniorów „B” pokonała Karol Pęplino 3:2. Wszystkie gole dla lęborczan zdobył Tomek Neubauer.
Nie udał się mecz juniorów C2. Przeciwnikiem była drużyna AS Pomorze Sopot, którzy pokonali nasz zespół 7:0.

Komplet relacji i wyników 2-3 maja 2014

Zobacz  RELACJĘ   Junior A  PLJ  Gryf 2009 Tczew - Pogoń Lębork 1:9
Zobacz  RELACJĘ   Junior B  SKO Pogoń Lębork - Karol Pęplino 3:2
Zobacz  RELACJĘ   Junior C2 PLJ  Pogoń Lębork - AS Pomorze Sopot 0:7