{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2014_2015/c2_pogon_gryfw_16_05_2015_net_12.jpg] width:=[99] style:=[float:left;margin-right:5px]}Niepokonana wiosna jest nadal drużyna juniorów starszych Pogoni. Tym razem zespół trenera M. Pietrzyka pojechała do Gdyni na mecz z wiceliderem Bałtykiem. Mecz skończył się remisem 2:2 i wielkim niedosytem w lęborskim teamie. W 85 minucie przy stanie 2:1 dla Pogoni nie udaje się wykorzystać akcji z kategorii „200%”. W 90 minucie gola zdobywają za to gospodarze, a grali wtedy w dziewięciu po dwóch czerwonych kartkach. Taka potrafi być właśnie piłka nożna...

Juniorzy młodsi w niedzielę odwiedzili natomiast miejscowość Budowo i wygrali z miejscową Skotawą 8:0.

W niedzielę na wyjeździe grała także drużyna 2002. W meczu z Czarnymi Pruszcz Gdański padło 5 bramek, wszystkie strzelili zawodnicy Pogoni. Ozdobą spotkania była piękna akcja duetu Mateuszów. Mateusz Bladowski w pełnym biegu dośrodkował piłkę do Koniuszego, a ten z pierwszej piłki idealnie uderzył na bramkę zdobywając gola. Trener Bartoszek powiedział po meczu, że dla tej akcji warto było przejechać 100 kilometrów i na żywo to zobaczyć.
W jedynym meczu w Lęborku juniorzy 2001 ulegli Gryfowi Wejherowo 0:4.

Komplet wyników i relacji 16-17 maja 2015r.:

Zobacz  RELACJĘ Junior A  PLJ Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork 2:2
Zobacz  RELACJĘ Junior B SKO Skotawa Budowo - Pogoń Lębork 0:8
Zobacz  RELACJĘ Junior C2  PLJ Pogoń/Trójka Lębork - Gryf Wejherowo 0:4
Zobacz  ZDJĘCIA  Junior C2 PLJ Pogoń/Trójka Lębork - Gryf Wejherowo
Zobacz  RELACJĘ Junior D1  PLJ Czarni Pruszcz Gd. - Pogoń Farm Frites Lębork 0:5