{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2014_2015/a_plj_pogon_kpstarogard_31_05_2015_net_00.jpg] width:=[99] style:=[float:left;margin-right:5px]}Na początek rocznik 2001 zmierzył się z GKS-em Kowale. Zawodnicy trenera Andrzeja Małeckiego pewnie pokonali GKS 3:0 po dwóch trafieniach Mateusza Żukowskiego i jednym Miłosza Cieślaka.
Czołowe zespoły ligi junior D1 spotkały się o godz. 13. Pogoń podejmowała Gryfa Słupsk i było to spotkanie do jednej bramki. Pogoniści wygrali 4:0. Po dwie zdobyli Mateusz Bladowski oraz Jakub Michor, od wakacji zawodnik Legii Warszawa! O wielkim sukcesie Jakuba, wychowanka trenera Rafała Bartoszka napiszemy niebawem.
Wicelider rozgrywek 2003 Gryf Wejherowo okazał się za silny dla drużyny Pogoni D2. Nasi chłopcy dzielnie remisowali do przerwy. W drugiej połowie wynik na swoją korzyść rozstrzygnęli goście.
Z ogromnymi kłopotami kadrowymi do meczu z KP Starogard Gdański podchodziła drużyna juniorów starszych. Pauzy za żółte kartki, kontuzje, sprawy losowe sprawiły że trener Michał Pietrzyk miał do dyspozycji tylko 12 zawodników w tym dwóch bramkarzy. To właśnie jeden z nich, Dariusz Baranowski został bohaterem meczu.
Jedyne wyjazdowe spotkanie odbyło się w Cewicach. Tam juniorzy młodsi pewnie pokonali miejscowego Leśnika 6:2.