{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2015_2016/a_plj_pogon_chojniczanka_12_09_2015_net_02.jpg] width:=[95] style:=[float:left;margin-right:5px]}Gdy w 1 minucie doliczonego czasu gry Kamil Brzozowski przedarł się lewą stronę i przepięknie strzelił z kąta pomiędzy nogami bramkarza Chojniczanki wydawało się, że zwycięstwo 2:1 juniorów starszych z zespołem z Chojnic stało się faktem. Goście jednak nie odpuszczają i w wielkim zamieszaniu pod polem karnym Pogoni sędzia meczu dyktuje w 4 minucie doliczonego czasu gry rzut karny, skutecznie egzekwowany przez gracza Chojniczanki. Remis 2:2 i pierwszy punkt naszej drużyny, która w każdym meczu będzie miała trudno gdyż rywalizuje ze starszymi wiekowo zespołami.
W pozostałych wyjazdowych meczach naszych juniorów C1, C2 i D1 bez punktów, aczkolwiek graliśmy wymagającymi przeciwnikami.
W sobotę pierwsze ligowe mecze w życiu i to w nowych strojach rozegrali juniorzy E. W Turnieju Stężycy nasza najmłodsza drużyna rozgrywkowa zagrała 5 spotkań w których zdobyła 9 punktów.