{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2015_2016/a_plj_pogon_baltyk_11_10_2015_net_00.jpg] width:=[99] style:=[float:left;margin-right:5px]}W sobotę Gryfa Wejherowo podejmowała ekipa 2002 trenera Bartoszka. Wygląda na to, że po słabszym początku sezonu zawodnicy C2 wracają na właściwe tory. Potwierdza to wysoka wygrana 5:1 z wysoko notowanym Gryfem. Trener Bartoszek mógł wreszcie skorzystać praktycznie z całej kadry. Hat-tricka zdobył Mateusz Koniuszy, a dwa gole dołożył Mateusz Bladowski.
Wizyta u lidera Pomorskiej Ligi Juniorów C1 Jantara Ustka zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Trener Małecki jeszcze przed spotkaniem wiedział, że nie wszyscy jego zawodnicy będą w pełni dyspozycji. Część jego piłkarzy w piątek musiała reprezentować swoje szkoły w długodystansowych biegach przełajowych, co przełożyło się na dyspozycję dzień później.
Niedziela zaczęła się od kolejnego dobrego i zwycięskiego meczu juniorów D1. Zespół 2003/2004 pokonał w Lęborku Orkan Rumia 3:0.
W miarę wyrównana I połowa i dominacja Bałtyku w ostatnich 30 minutach. Tak wyglądała potyczka juniorów starszych z Bałtykiem Gdynia. Starsza wiekowo i przeważająca fizycznie drużyna z Gdyni nie dała Pogoni szans wywożąc z Lęborka 3 punkty.
W Kowalach ostatni jesienny turniej zagrała najmłodsza grupa rozgrywkowa Pogoni z juniora E. Galerię zdjęć z turnieju, oraz z meczów Pogoni C2 z Gryfem Wejherowo i A z Bałtykiem Gdynia można obejrzeć na naszej www.