a_plj_pogon_gryfs_24_04_2016_net_01.jpgZe zmiennym szczęściem radzili sobie na pomorskich boiskach nasi juniorzy. Piłkarską rywalizację w sobotę o 10.30 rozpoczął rocznik 2003/2004. Po dwóch trafieniach Dawida Meyera i Pawła Chmielewskiego Pogoń pokonała Iskrę Gdynia 3:1 i tym samym awansowała na 4. pozycję w rozgrywkach gr. 1 Gdańsk D1.
Słabsze spotkanie rozegrał rocznik 2002. O porażce z Akademią Piłkarską KP Gdynia zadecydowała osłabiona kadrowo defensywa naszego zespołu.
Optymalnej kadry na mecz z Gryfem Słupsk nie miał też trener Pasieka. Juniorzy starsi Pogoni w niedzielę rywalizowali z liderem Pomorskiej Ligi Juniorów „A” Gryfem Słupsk. Wygrali goście, a honorowe trafienie dla Pogonistów zdobył głową po stałym fragmencie gry Krystian Pobłocki.
6 pierwszych minut zadecydowało o wyniki pojedynku rocznika 2001 w Gdańsku. Mecz z Jaguarem zaczął dla Pogoni fatalnie. W ciągu pierwszych 6 minut gospodarze zdobyli aż 3 gole, czwarte trafienie dołożyli w 20 minucie. W II połowie Pogoniści zdołali odrobić 3 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Jaguara.