STRONA ARCHIWALNA - NOWA POD ADRESEM WWW.POGONLEBORK.PL

mlotek.jpg400 zł kary musi zapłacić klub Pogoń Lębork za złamanie zakazu wyjazdowego przez kibiców Pogoni, którzy mimo orzeczonego tzw. „zakazu wyjazdowego” wybrali się do Garczegorza na mecz z Aniołami, gdzie głośno akcentowali swoją obecność, wznosząc m.in. okrzyki nawołujące do waśni i nienawiści. 3 mecze bez udziału zorganizowanych grup kibiców Pogoni to kara nałożona we wrześniu br. przez związek po naruszeniu porządku przez kibiców na meczu Skotawia-Pogoń. Jak widać, kara nie przyniosła skutku, a kolejna kwota, tym razem nie mała obciąży i tak napięty budżet klubu. Panowie kibice – wstyd!

STRONA ARCHIWALNA - NOWA POD ADRESEM WWW.POGONLEBORK.PL