Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka  drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!

Trener Maciej Frącek do rywalizacji wystawił dwie drużyny. W grupie A drużyna Pogoni l Lębork w składzie Olek Stupnicki, Marcel Bemowski, Kuba Mrzygłód, Antek Miziński, Filip Bąk i Bartek Starczewski rozegrała dwa spotkania: Pogoń I - FC Gowidlino l 1:10 i Pogoń I - Lew l 3:0. Drużyna z Linii wycofała zespół z tej grupy. 

Pogoń II w grupie B zagrała trzy mecze: Pogoń II – FC Gowidlino II 4:3, Pogoń II – Lew II Lębork 10:1 i Pogoń II – GKS II Linia 4:2. Dało to zespołowi w składzie Kuba Kunkel, Piotr Dołębski, Antek Bojarczuk, Jan Dołębski, Julian Kowalczyk i Kacper Pinkowski 1. miejsce w grupie.

W półfinale spotkały się więc dwie Pogonie a po zaciętym meczu wygrywa 5:2 Pogoń II.  
W finale Pogoń II pokonuje 5:3 FC Gowidlino II i wygrywa cały turniej. Z kolei Pogoń I grając o 3. miejsce uległa 2:4 FC Gowidlino I zajmując ostatecznie 4. miejsce.    

Tytuł najlepszego strzelca turnieju otrzymał Antoni Bojarczuk (15 strzelonych bramek) a trofeum dla najlepszego bramkarza odebrał Kuba Kunkel! 

- Wszyscy zawodnicy zagrali na duży plus. Cieszy postawa chłopaków i nagrody indywidualne. Pracował na nie cały zespół. Trenujemy dalej i cieszymy się z efektów tej pracy. Przy okazji dziękuję naszym kibicom-rodzicom za doping na zawodach – mówił po turnieju zadowolony trener Maciej Frącek.