Metamorfozę w ubiegły tydzień przeszła na stadionie szatnia drużyny seniorów Pogoni wraz z korytarzem. Zielone ściany i stare wieszaki to już przeszłość….

Od sobotniego meczu z Arką II Gdynia zawodnicy Pogoni mają do dyspozycji odremontowaną szatnię w przyjaznych kolorach. Przebieg remontu i stan wyjściowy można obejrzeć na załączonych zdjęciach - TUTAJ. Szatnia zyskała także nowe wieszaki z półką a całość dopełnia sporych rozmiarów herb klubu.

Nie byłoby tego wszystkiego bez kibiców Pogoni, a dokładniej od dwóch firm należących do Klubu 100TPL. Ich właściciele to zagorzali kibice Pogoni, którzy zdecydowali się we własnym zakresie odświeżyć wygląd pomieszczeń na stadionie.

W tym miejscu wielkie podziękowania dla firmy Usługi Ogólnobudowlane BER-BUD&Forte panów Artura Berlińskiego i Pawła Sobólskiego którzy wraz z pracownikami wymalowali pomieszczenia. Estetyczne wieszaki wykonał i zamontował pan Robert Gaffka z "Meblert - Meble pod wymiar".

Nowy wizerunek klubowej szatni podziałał również mobilizująco na zawodników, którzy w sobotnie popołudnie pokonali rezerwy Arki. Raz jeszcze wielkie dzięki i brawa za tę inicjatywę. Pamiętajcie, że razem tworzymy silną markę, razem budujemy silną Pogoń!