Aktualności

Podziękowania za nowe stroje treningowe od firmy AQUAFRONT

W piątek 1 grudnia delegacja juniorskich drużyn F1 i F2 Pogoni w składzie Jakub Polański, Oskar Kowalczyk i Szymon Wolski odwiedziła z podziękowaniem sponsora koszulek treningowych firmę Aquafront.
Czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Pogoni Lębork 12 grudnia

Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” informuje, że na swoim posiedzeniu w dniu 13.10.2023 r. podjął Uchwałę o zwołaniu na dzień 12 grudnia 2023 r. (wtorek) Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego Delegatów Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń”.
Czytaj więcej

Marcin Wiśniewski kończy grę w Pogoni

Wiosną w drużynie seniorów Pogoni Lębork nie zobaczymy Marcina Wiśniewskiego .
Czytaj więcej

Koniec przygody w Pogoni Krystiana Patoka

Z końcem rundy jesiennej sezonu 2023/2024 grę w seniorskiej drużynie Pogoni zakończył Krystian Patok.
Czytaj więcej

Ostatni zimowy trening seniorów

We wtorek 28 listopada na stadionie odbył się ostatni trening drużyny Pogoni w tym roku. Finałem zajęć była gierka gdzie „żółci” rywalizowali z „pomarańczowymi”.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2023"

W niedzielę drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w Główczycach w świetnie zorganizowanym V edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2023".
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa Turniej Galaktyczna Liga!

Na boisku pod balonem w Gdańsku-Zaspie drużyna trenera Jakuba Nowakowskiego rywalizowała w sobotę 25 listopada na zielonym boisku na Turnieju Galaktyczna Liga.
Czytaj więcej

Pogoń 2016 na turnieju CISOWA CUP

Rano 25 listopada 2023 r. drużyna Pogoni rocznika 2016 uczestniczyła w Gdyni w turnieju CISOWA CUP.
Czytaj więcej

Pogoniści po konsultacjach Kadry Pomorskiego ZPN

Piłkarze Pogoni rocznika 2011 po konsultacjach Kadry Pomorskiego ZPN.
Czytaj więcej

Historyczny bo pierwszy mecz w historii ligowej rywalizacji rozegrał w sobotę najmłodszy rozgrywkowy zespół Pogoni Lębork w tym sezonie, rocznik 2015 i młodsi.


Drużyna prowadzona przez trenera Macieja Frącka z pomocą Kamila Frącka w debiucie zagrała w składzie: Oskar Kowalczyk (bramkarz), Szymon Wolski (kapitan), Nikodem Filcek, Kuba Polański, Janek Lisiński i Jarek Bas.

Chłopcy rywalizowali na boisku z GKS Linia, LUKS Żelki Żelistrzewo i Grasz Dwumiasto Ustka. Zgodnie z rekomendacjami PZPN-u nie podajemy wyników spotkań. W tych grupach wiekowych tabele nie są prowadzone.

- Jestem zadowolony z gry całego zespołu. Każdy zawodnik, który dzisiaj przebywał na boisku dał z siebie wszystko – mówił po turnieju trener Maciej Frącek. - Oczywiście mamy jeszcze dużo pracy przed sobą ale turniej pokazał, że idziemy w dobrym kierunku. Bardzo dziękuję rodzicom za doping i bardzo miłą atmosferę na trybunach.

Więcej aktualności