Aktualności

Pogoń 2015 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2015 była w niedzielę gospodarzem ligowego turnieju F1 w Lęborku.
Czytaj więcej

Pogoń F2 wygrywa turniej w Lini

W niedzielę 24 września drużyna Pogoni F2 rocznika 2016/2017 wzięła udział w ligowym turnieju we Lini.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju w Bytowie

Pogoń E1 zawitała do Bytowa. Drużyna 2013 trenera Wiesława Kreffta wzięła tam udział w ligowym turnieju zorganizowanym przez U2 Bytów. W turnieju wzięły udział wzięły także drużyny Bytovii Bytów i Myśliwca Tuchomie.
Czytaj więcej

Mecz godny lidera

Świetny mecz godny lidera rozgrywek rozegrał z UKS GAP Bruskowo zespół Pogoni D1 rocznika 2011/2012!
Czytaj więcej

Juniorzy młodsi rywalizowali z Dwumiastem

Kolejny ligowy mecz rozegrali juniorzy młodsi trenera Rafała Bartoszka. W tym sezonie nasza drużyna złożona z zawodników roczników 2008-2010 jest najmłodsza w lidze.
Czytaj więcej

Remis po walce

Dobry mecz zobaczyli przy Kusocińskiego sympatycy Pogoni. Grający z problemami kadrowymi lęborczanie postawili się mocno wzmocnionych drugoligowymi graczami rezerwom Chojniczanki Chojnice.
Czytaj więcej

W sobotę powalczymy z Chojniczanką Chojnice

Zapraszamy na mecz 9. kolejki IV ligi Pogoń Lębork – Chojniczanka II Chojnice. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Lęborku odbędzie się w sobotę 23 września o godz. 16:00.
Czytaj więcej

Pogoń E2 po pierwszym turnieju

Pierwszy turniej w tym sezonie rozegrała juniorska drużyna E2. Na turniej rocznika 2014 i młodsi ekipa trenera Jakuba Nowakowskiego wybrała się do Miastka.
Czytaj więcej

Pogoń D1 liderem rozgrywek!

Po trzech kolejkach Słupskiej Klasy Okręgowej drużyna Sebastiana Brzozowskiego wspomagana asystentem Olafem Noryśkiewiczem z kompletem punktów przewodzi w tabeli.
Czytaj więcej

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw. 

- Marzenia są po to aby je spełniać. Przy okazji rozmów o piwie lęborskim z właścicielem AleBrowaru, Arkadiuszem Wentą, narodził się pomysł, żeby zrobić limitowaną partię piwa Pogoni. Od rozmowy o piwie do finalnej produkcji minęło zaledwie parę miesięcy i dziś możemy cieszyć się własną marką tego złotego trunku! – nie kryje radości Łukasz Hrycyk, koordynator projektu ze strony naszego Klubu. - Zdecydowaliśmy się na AleBrowar, bo przede wszystkim jest to nasz lęborski browar a lokalny patriotyzm jest bardzo ważny. Po drugie cechuje ich wysoka jakość produktów, po trzecie współpraca z browarem była czystą przyjemnością. Liczę na to, i wiem, że ten nasz „Smak zwycięstwa” rozleje się jeszcze nie raz i nie była to nasza jednorazowa akcja. Każdy kibic Pogoni koniecznie musi go spróbować. Jeśli ktoś chciałby posmakować tego piwa, to zapraszam do kontaktu! 

 - Bardzo się cieszymy, że podczas rozmowy o piwie lęborskim narodził się pomysł współpracy pomiędzy AleBrowarem a Pogonią Lębork. Jako lokalna firma uważamy, że należy się wspierać, współpracować i sobie wzajemnie pomagać. Przyjemnością było omówienie wszystkich szczegółów a patrzenie, gdy biało-niebiesko-czerwone etykiety trafiały na butelki było ogromną satysfakcją i ekscytacją, bo w końcu - kibice są także wśród nas. I już wiemy, że to nie jedna akcja, ale początek ciekawej współpracy. Bądźcie spragnieni! – mówią zgodnie przedstawiciele browaru Arkadiusz Wenta i Joanna Harackiewicz. 

Limitowana partia klubowego piwa liczy 1300 butelek.

AleBrowar powstał w 2012 roku jako browar kontraktowy, a w kwietniu 2016 roku otworzył własny browar w Lęborku. Dziś jest to największy browar rzemieślniczy piwa górnej fermentacji w kraju i jedyny, który wytwarza wyłącznie piwa niepasteryzowane. W ofercie posiada ok. 90 gatunków piwa. www.alebrowar.pl

Więcej aktualności