Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw. 

- Marzenia są po to aby je spełniać. Przy okazji rozmów o piwie lęborskim z właścicielem AleBrowaru, Arkadiuszem Wentą, narodził się pomysł, żeby zrobić limitowaną partię piwa Pogoni. Od rozmowy o piwie do finalnej produkcji minęło zaledwie parę miesięcy i dziś możemy cieszyć się własną marką tego złotego trunku! – nie kryje radości Łukasz Hrycyk, koordynator projektu ze strony naszego Klubu. - Zdecydowaliśmy się na AleBrowar, bo przede wszystkim jest to nasz lęborski browar a lokalny patriotyzm jest bardzo ważny. Po drugie cechuje ich wysoka jakość produktów, po trzecie współpraca z browarem była czystą przyjemnością. Liczę na to, i wiem, że ten nasz „Smak zwycięstwa” rozleje się jeszcze nie raz i nie była to nasza jednorazowa akcja. Każdy kibic Pogoni koniecznie musi go spróbować. Jeśli ktoś chciałby posmakować tego piwa, to zapraszam do kontaktu! 

 - Bardzo się cieszymy, że podczas rozmowy o piwie lęborskim narodził się pomysł współpracy pomiędzy AleBrowarem a Pogonią Lębork. Jako lokalna firma uważamy, że należy się wspierać, współpracować i sobie wzajemnie pomagać. Przyjemnością było omówienie wszystkich szczegółów a patrzenie, gdy biało-niebiesko-czerwone etykiety trafiały na butelki było ogromną satysfakcją i ekscytacją, bo w końcu - kibice są także wśród nas. I już wiemy, że to nie jedna akcja, ale początek ciekawej współpracy. Bądźcie spragnieni! – mówią zgodnie przedstawiciele browaru Arkadiusz Wenta i Joanna Harackiewicz. 

Limitowana partia klubowego piwa liczy 1300 butelek.

AleBrowar powstał w 2012 roku jako browar kontraktowy, a w kwietniu 2016 roku otworzył własny browar w Lęborku. Dziś jest to największy browar rzemieślniczy piwa górnej fermentacji w kraju i jedyny, który wytwarza wyłącznie piwa niepasteryzowane. W ofercie posiada ok. 90 gatunków piwa. www.alebrowar.pl

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej