Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Wizytą w najstarszej lęborskiej pizzerii czyli Partnera naszego Klubu Pizzerii GOWID piłkarski rok zakończyła w czwartek 22 grudnia drużyna F1/F2. Drużynę roczników 2014 i 2015 prowadzą trenerzy Maciej i Kamil Frącek.

Pizze szybko znikały z talerzy a pod choinkę każdy z zawodników z rąk Wiceprezesa Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marka Piotrowskiego otrzymał klubowy komin i słodycze zapakowane w okolicznościowe torby z herbem Pogoni i znaczącym hasłem MOCNI RAZEM. Upominki dla wszystkich zawodników z drużyny juniorów sfinansowane zostały ze środków Klubu 100TPL.

Czwartkowe spotkanie było wyjątkowe dla Nikodema. Skończył on właśnie 8 lat. Koledzy z drużyny zaśpiewali mu „STO LAT” a jubilat poczęstował wszystkich słodkościami.

Dziękujemy właścicielom GOWID-u za piękną gościnę a dwójce rodziców za dofinansowanie sympatycznego spotkania na koniec roku.

Więcej zdjęć na FB Pogoni - TUTAJ

Więcej aktualności