Sparing, 13 lipca 2011r. godz. 19

Pogoń Lębork (IV liga) – GKS Sierakowice (V liga) 5:1
Bramki: 1:0 (16), 2:0 (22) testowany napastnik, 3:0 (47), 4:0 (54) testowany napastnik, 5:0 (64) Kacper Markowski, 5:1 (71)

I tercja: Dominik Czekirda – Szymon Bach, Łukasz Godlewski, Paweł Szutenberg, Andrzej Kołucki – testowany pomocnik, Krzysztof Witkowski, testowany pomocnik, Łukasz Chylewski – testowany napastnik, Kacper Markowski

II tercja: Dominik Czekirda – Grzegorz Smolarek, Oskar Jasiński, Marcin Drzazgowski (testowany obrońca z Chrobrego Charbrowo), Bartosz Żmudzki – Adam Wolszlegier, Grzegorz Kowalski, Eliasz Iwosa, Mateusz Stankiewicz, Tomasz Musik – testowany napastnik

III tercja: Dominik Czekirda – Bartosz Kultys, Oskar Jasiński, Łukasz Godlewski, Bartosz Haraszczuk - testowany pomocnik, Marcin Maszota, Artur Mańka, Łukasz Chylewski (82 Andrzej Kołucki) – testowany napastnik (74 Krzysztof Witkowski), Kacper Markowski

W drugim sparingu Pogoni pierwszy gol padł po podaniu ze skrzydła testowanego pomocnika do testowanego napastnika, który z kilku metrów dopełnił formalności. Przy drugim Łukasz Chylewski wyłożył piłkę na pierwszy słupek testowanemu temu samemu napastnikowi, który strzelił przy krótkim słupku. Na 3-0 trafił po prostopadłym podaniu drugi z testowanych napastników, który też zdobył głową gola na 4-0, zamykając dośrodkowanie Adama Wolszlegiera. Wynik ustalił Markowski po asyście testowanego napastnika. Mecz trwał 3x30 minut. Sierakowice przyjechały bez bramkarza i bronił w ich bramce nasz Michał Skrzypczak. Z pierwszego meczu kontrolnego z Bytovią, w którym testowanych w Pogoni było 4 zawodników, w drugim sparingu z Sierakowicami zagrał tylko Łukasz Chylewski. Poza tym sprawdzany był obrońca Marcin Drzazgowski z Chrobrego Charbrowo i czterech innych zawodników.