Sparing, 11 lutego 2012r. godz. 12 (boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bytowie)

Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 2:6 (0:4)
Bramki: 0:1 testowany zawodnik (‘4), 0:2 Smolarek II (‘15), 0:3 Kołucki (’30), 0:4 Markowski (’43), 0:5 testowany zawodnik (’50), 1:5 Filipik (’53), 1:6 Markowski (’60), 2:6 testowany zawodnik z Raduni (‘80)

Pogoń: Kortas - Bach, Jasiński, Godlewski, Żmudzki B. (Stankiewicz), Kołucki, testowany zawodnik, Mańka (Witkowski), Smolarek II (Dmuchowski), testowany zawodnik (Kowalski), Markowski

Radunia Stężyca, 4. drużyna gdańskiej 5 ligi była kolejnym przeciwnikiem zespołu Pogoni przygotowującego się do rundy rewanżowej 4 ligi sezonu 2011/2012. Mecz odbył się w kilkostopniowym mrozie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytowie. Ekipa Pogoni zagrała dobry mecz i już do przerwy strzeliła 4 gole. Po przerwie i zmianach w składzie dorzuciła jeszcze dwa, tracąc jednak też dwie bramki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Kacper Markowski i testowany napastnik, po jednej bramce zdobył Grzegorz Smolarek II i Andrzej Kołucki. - To był bardzo pożyteczny mecz - przyznał po spotkaniu trener Roman Rubaj. - W tygodniu nie mieliśmy możliwości pracować z piłką, a gra na takich nawierzchniach jak w Bytowie jest nam teraz bardzo potrzebna. Chłopcy zagrali dobre spotkanie i dziękuję im za walkę. Nie uniknęli jednak indywidualnych błędów po których straciliśmy dwie bramki, nad tym musimy jeszcze popracować.