Sparing, 17 lipca 2017, godz.18.30

Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 3:5 (2:3)
bramki: 0:1 Kaszuba (’12), 1:1 Słowiński (’25), 2:1 Kłos (k.- ’24), 2:2 Łuczak (’37), 2:3 Troka (k.- ’45), 2:4 Kugiel (’67), 2:5 Skierkowski (’86), 3:5 Zanewycz (’90)

Pogoń: Katzor (’40 Łapigrowski) – Witkowski (‘60 Frącek), Szałek (’75 Kliński), Musuła (’55 Nowakowski), Łapigrowski, testowany (’70 Brzozowski), Wesserling (’60 Krefft), Klimas (’46 Stankiewicz), Słowiński (’70 Zanewycz), Kłos (’55 Janowicz, ’80 Gosz), Kazubowski (’60 Madziąg)

Radunia I połowa: Kotłowski – testowany, Klawikowski, Karasiński, testowany, Meyer, Kaszuba, Wysiecki, Troka, Formela, Łuczak
Radunia II połowa: Konkol – Domashke Ch., Zbrzyzny, Bieliński, Domaschke E., Kulwikowski, testowany, Skierkowski, Naczk, Rompa, Kugiel

Szybkie, emocjonujące spotkanie, dużo młodzieży ma boisku w drugiej części spotkania i aż 8 bramek. Wszystko to zobaczyła dość licznie przybyła publiczność w trakcie meczu kontrolnego Pogoni. Przeciwnikiem był beniaminek IV ligi Radunia Stężyca. Bramki dla lęborczan zdobył Fabian Słowiński – piękne uderzenie z 18 metrów, z rzutu karnego Łukasz Kłos, oraz debiutujący w seniorskiej piłce Mateusz Zanewycz w ostatniej minucie sparingu.