Sparing, 8 lipca 2020 r. godz., 18.30

Pogoń Lębork – GKS Przodkowo 2:4 (2:3)
bramki: 1:0 Kostuch (k.- ‘4) 1:1 Łuczak (’13), 1:2 testowany (’28), 2:2 Kostuch (k.- ’35), 2:3 Niedźwiedzki (’40), 2:4 Dampc (’63)

Pogoń: Labuda (’46 testowany) – Janowicz (‘46 Choszcz), Kostuch, Musuła, Kochanek, Dobek (’75 Okrój), Kozerkiewicz (’63 Kliński), Atanacković (’70 Stenka), Miszkiewicz (’60 Miotk), Iwański (’46 Kwaśnik), testowany (’82 Krefft)

GKS: Kamola (’46 Moczadło) – Polański, Klawikowski (’46 Patelczyk), Wysiecki (’46 Karniluk), Patpok (’46 Dampc), Niedźwiedzki (’46 Amoah), Czychowski (’46 Wesołowski), testowany (’46 testowany), testowany (’46 testowany), Łuczak (’80 Bąkowski)

Szybkie i obfitujące w bramki spotkanie rozegrały w środowy wieczór drużyny Pogoni Lębork i beniaminka III ligi GKS-u Przodkowo. Mecz rozegrany został na świetnie przygotowanej głównej płycie. W drużynie Pogoni zagrało dwóch testowanych zawodników, ich transfery w trakcie.

Wynik już w 4 minucie otworzył z rzutu karnego po faulu Przemysław Kostuch. Przed kwadransem wyrównał Mateusz Łuczak. Kolejną bramkę dla zmotywowanych gości strzelił zawodnik testowany, wyrównał po rzucie karnym Kostuch. Przed przerwą na 2:3 strzelił Mateusz Niedźwiedzki, a ostatnią bramkę meczu zdobył dla gości Marcin Dampc.