Pogoń Lębork – GKS Przodkowo 0:2
bramki: Wesołowski, Łazaj

Pogoń: Kolke – Kozerkiewicz, Musuła, Kochanek, testowany, Siłkowski, testowany, Stenka, testowany, Iwański, testowany
na zmiany wchodzili: Janowicz, Atanacković, Kwaśnik, testowany, testowany, Wiśniewski, Brzostowski

Drugi sparing lata ma za sobą drużyna seniorów Pogoni Lębork. Tym razem ekipa trenera Waldemara Walkusza przy Kusocińskiego podejmowała trzecioligowe GKS Przodkowo. Wygrali goście 0:2 po golach w końcówce spotkania.

Pierwsza połowa w wykonaniu zespołu Pogoni była bardzo pozytywna. Do 70 minuty utrzymywał się remis 0:0. Goście z Przodkowa przewagę uzyskali po zmianach w składzie Pogoni w której w końcówce zagrali zmiennicy, testowani gracze i juniorzy.

Kolejny sparing już w sobotę 24 lipca o godz. 12. Pogoń podejmie beniaminka gdańskiej V ligi KS Chwaszczyno.