zaległy mecz 9. kolejki SKO młodzików – 10 kwietnia 2007 r., wtorek
Pogoń/Trójka Lębork - Jantar Ustka 5:0 (2:0)
Bramki: Myszk 2 (16’, 21’), Skibicki 2 (31’, 35’), Mielewczyk 47’

Pogoń/Trójka: KŁOS Michał - FUDALA Michał, BACH Szymon, BULCZAK Paweł - SKIBICKI Krzysztof, MYSZK Julian, MIELEWCZYK Filip, MAZURCZYK Paweł, BUTOWSKI Norbert - NACZK Miłosz, BRZESKI Arkadiusz

Zmiennicy: CZEKIRDA Dominik, MISZKIEWICZ Gracjan, LICA Tomasz, WRZESIEŃ Marcin, LABUDA Paweł

Jantar: Misterewicz - Mytyk, Ziobro, Jabłoński, Gościłowicz - Skotnicki, Goliszewski, Stępień, Karpiński, Wyrzykowski, Piechowski

Przy ciągle padającym deszczu, młodzi piłkarze Pogoni/Trójki Lębork rozegrali zaległy mecz z rundy. Podopieczni Andrzeja Małeckiego podejmowali zespół Jantara Ustka. Pierwszy kwadrans gry był bardzo zachowawczy, choć obydwie drużyny miały po dwie sytuacje do zdobycia gola. W 16. minucie meczu Fudala wykonywał rzut rożny. Idealnie obsłużył Myszka, który pokonał bramkarza gości z bliskiej odległości. Ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0 pięknym strzałem z linii pola karnego. Prowadząc dwoma golami gospodarzom grało się łatwiej, płynniej rozgrywali piłkę. W dobrych humorach schodzili do szatni na przerwę. Pierwsza akcja tuż po wznowieniu drugiej połowy zakończyła się golem dla lęborczan. Świetna asystą popisał się Wrzesień, podając do Skibickiego, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Misterewiczowi, posyłając piłkę tuż przy słupku. Pięć minut później po błędzie bramkarza Skibicki był najbliżej bramki i głową zdobył czwartego gola. Festiwal strzelecki zakończył Mielewczyk, który oddał kapitalny strzał z 25 metrów z rzutu wolnego.

Trener A. Małecki: Cieszy wynik i wysokie zwycięstwo. Chłopcy dobrze zrealizowali założenia taktyczne na ten mecz. W wybranych fragmentach zaprezentowali bardzo ciekawy futbol, czego efektem były zdobyte gole. To nasz trzeci mecz na wiosnę na trawiastym boisku. Wcześniej w meczach sparingowych pokonaliśmy dwukrotnie zespół Sierakowic 2:1 i 1:0. To zaprocentowało w dzisiejszym meczu ligowym.