13. kolejka SKO młodzików - 5.05.2007r., godz. 11:00, Stadion Miejski w Lęborku

Pogoń/Trójka Lębork – GTS Czarna Dąbrówka 8:0 (5:0)

Bramki: 1:0 – Formela 3’, 2:0 – Skibicki 7’, 3:0 – Naczk 8’, 4:0 – Myszk 10’, 5:0 – Myszk 29’, 6:0 – Tochman 32’, 7:0 – Lica 50’, 8:0 – Miszkiewicz 58’

Pogoń/Trójka: CZEKIRDA Dominik - FUDALA Michał, BACH Szymon, BULCZAK Paweł - SKIBICKI Krzysztof, MYSZK Julian, MISZKIEWICZ Gracjan, FORMELA Sebastian, MIELEWCZYK Filip –TOCHMAN Ludwik, NACZK Miłosz

Zmiennicy: KŁOS Michał, WRZESIEŃ Marcin, RUDYK Sebastian, BRZESKI Arkadiusz, LABUDA Paweł, LICA Tomasz, BUTOWSKI Norbert

GTS: Rusiecki - Rużyła, Wierzowiecki, Sobisz, Gujot – Witka, Kosińska, Garski, Welz – Pobłocka, Mrzygłód

Sędziował: Michał Tatarczuk

W sobotnie południe podopieczni Andrzeja Małeckiego spotkali się w Lęborku z GTS Czarna Dąbrówka. W drużynie gości w podstawowym składzie wystąpiły 3 dziewczyny. Na tym poziomie rozgrywek jest to dozwolone. Taka sytuacja nie zdekoncentrowała naszych piłkarzy, którzy już po dziesięciu minutach gry prowadzili 4:0. Na minutę przed końcem pierwszej odsłony meczu, pięknego gola z linii 16 metrów zdobył Myszk i lęborczanie schodzili do szatni w bardzo dobrych nastrojach.

Druga część spotkania nie zmieniła obrazu gry. Nadal wyraźnie dominowali gospodarze. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Tochman, Lica i Miszkiewicz i mecz zakończył się wygraną Młodych Lwów 8:0.

Trener A. Małecki:

To był dobry mecz w naszym wykonaniu, byliśmy zdecydowanie lepsi. Na uwagę zasługują ładne gole z dalszej odległości Myszka, Licy i Miszkiewicza.