I. kolejka SKO juniorów A – 25 sierpnia 2007

Pogoń Lębork – Astra Czarna Dąbrówka 4:4 (1:3)
Bramki dla Pogoni: Łukasz Pirycki, Mateusz Stankiewicz, Grzegorz Michta, Łukasz Hajduk

Pogoń: Czerniak - Charzyński, Walkusz, Haraszczuk (Lis), Mielewczyk (Hajduk) - Błaszkowski, Kołucki, Myszkowski, Piracki - Rogaczewski (Michta), Stankiewicz

Sędziował: Lechosław Makohoń

Rozkojarzenie i dużo nerwów towarzyszyło Młodym Lwom w pierwszym ligowym spotkaniu sezonu 2007/08. Ich rywal rok wcześniej niespodziewanie dobrze zadebiutował w okręgówce juniorów młodszych. Tegoroczne rozgrywki mogą być również udane dla piłkarzy Astry – do 35. minuty prowadzili z lęborczanami 3:0. Do przerwy rozmiary porażki zmniejszył Łukasz Pirycki, natomiast druga połowa to szaleńcza pogoń (w przenośni i dosłownie) za uratowaniem choćby punktu. Strażakiem całej sytuacji okazał się debiutujący w lidze Łukasz Hajduk, który na siedem minut przed ostatnim gwizdkiem ustalił wynik spotkania na 4:4.