12 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A 31 października 2010r. godz. 11

Pogoń Ratusz Lębork – Lechia II Gdańsk 2:0 (1:0)
bramki: J. Żmudzki (38’) Szutenberg (72’)

Pogoń Ratusz: Czekirda- Bach (77' Wierzbowski), Szutenberg, Kaczmarek, B. Żmudzki - Król (46' Wroński), Haraszczuk (85' Szymikowski), Dmuchowski (77 R.Malek), J. Żmudzki, Maszota - R. Główczeski (85' D.Chojnacki)

Po wygranej z Chojniczanką na wyjeździe 2:0 lęborscy juniorzy powalczyli z bardzo wymagającym przeciwnikiem z Gdańska. Rzadko kibice w Lęborku mają okazję oglądać tak poukładane zespoły, stąd cieszy wygrana odniesiona w dobrym stylu. Goście zaprezentowali dobre wyszkolenie techniczne i grę opartą na umiejętnościach operowania piłką. Ekipa Pogoni Ratusza zagrała ambitnie, konsekwentnie. Może słabiej w środku pomocy, ale dobra i skuteczna defensywa, stałe fragmenty gry były kluczem do 3 punktów. Bramki dla lęborczan zdobył w 38 minucie Jakub Żmudzki i w 72 minucie Paweł Szutenberg.