23 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów Junior A, 15 maja 2011r. godz. 11

Jantar Ustka – Pogoń Ratusz Lębork 1:4 (1:1)
bramki: Sałabon (45’), Główczewski Rafał (67’, 69’), Żmudzki B. (90’)

Pogoń Ratusz: Czekirda, Malek (Główczewski Ł. 45’), Szutenberg, Maszota, Żmudzki B., Kupczyk (Wroński 75’), Haraszczuk, Bach, Żmudzki J, Dmuchowski (Wierzbowski 90’), Sałabon (Główczewski R. 57’)

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami jesienią wygrała drużyna z Ustki 2:0. Zawodnicy z Lęborka chcieli wziąć odwet za tamtą porażkę i wygrać z rywalami na ich boisku. Pierwsza połowa to gra w środku boiska. Zespół Jantara oddał jeden celny strzał na bramkę i wygrywał 1:0. Tuż przed przerwą piłka dochodzi do Sałabona, ten mija jeszcze jednego obrońcę i strzela wyrównującą bramkę. Lęborczanie zaczęli atakować w drugiej połowie spotkania. W 67 minucie wprowadzony 10 minut prędzej Rafał Główczewski dostaje piłkę i wychodzi na sam na sam z bramkarzem i pokonuje go tzw. „podcinką”. Pogoniści nie zwolnił tempa i w 69 minucie Szutenberg uderza na bramkę z 30 metra, bramkarz odbija piłkę przed siebie, dobiega do niej Rafał Główczeski i strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 90 minucie zespół goście ustalają wynik spotkania na 4:1. Sprytnym strzałem pomiędzy nogami bramkarza popisał się Bartosz Żmudzki.