26 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów Junior A, 1 czerwca 2011r. godz. 17.00

Pogoń Ratusz Lębork - KP Starogard Gd. 7:2 (4:0)
bramki: Wroński x2, Szutenberg x2, J. Żmudzki x2, Sałabon

Pogoń Ratusz: Czekirda (Kłos), Główczewski Ł (Wierzbowski), Maszota, Szutenberg, Żmudzki B (Szymikowski), Bach (Kupczyk), Dmuchowski, Haraszczuk, Żmudzki J, Wroński, Sałabon (Główczewski R.)

Był to ostatni mecz Pogoni Ratusza nie tylko w tej rundzie, ale i w historii. Zwycięstwo dawało 3 miejsce w Pomorskiej Lidze Juniorów A i zadanie zostało wykonane. Mecz ten był również rewanżem za porażkę w ostatnim meczu rundy jesiennej, gdzie Pogoń Ratusz przegrał 1:0 z KP. Bilans „dwumeczu” szybko został wyrównany, bo już w 2 minucie Jakub Wroński skierował piłkę do siatki. W 20 minucie wynik meczu brzmiał 4:0 i do przerwy się nie zmienił. W drugiej połowie zawodnicy z Pogoni Ratusza zwolnili tempo strzelając „tylko” 3 bramki, tracąc przy tym dwa gole.