3 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D, 18 września 2010r. godz. 14

Sparta Sycewice - Pogoń/UKS Trójka Lębork 9:3 (4:0)
bramki: Szymon Dąbrowa x2
Skład Pogoń/UKS Trójka: Czerniak (30' Traskowski) - Bryk, Romaniszyn, Stefaniak (45' Lisowski), Kmita, Majewski (40' Pilnik), Śliwiński, Cichosz (53' Szymański), Baranowski, Dąbrowa, Gozdowski (50' Jasiak).

Początek spotkania to ładna gra młodych lęborczan. Ładne, szybkie i przemyślane choć nie zakończone celnym strzałem trzy akcje na początku spotkania dawały nadzieję na zwycięstwo. Niestety po 10 minutach gospodarze z Sycewic zabrali się za grę i to oni strzelali bramki po indywidualnych błędach obrońców Pogoni/UKS Trójki. Do przerwy było 4:0 dla Sparty. W drugiej połowie było troszkę lepiej i padły 3 gole dla lęborczan. - W meczu zabrakło ambicji, zaangażowania, walki, gry zespołowej - powiedział po meczu trener. - Mam nadzieję, że ta lekcja na długo zostanie w pamięci młodych Pogonistów.