Pogoń Lębork rocznika 2017 triumfuje w turnieju Kisewa Cup 2024 w Nowej Wsi Lęborskiej!

Na „Orliku” przy szkole rywalizowały ze sobą po dwie drużyny gospodarzy z KS Kisewa, oraz Leśnik Cewice a także GKS Linia, Diament Lębork i Pogoń Lębork. 
Pogoniści z fazy grupowej wyszli z pierwszej pozycji wygrywając później półfinał i finał.

Nasza drużyna występowała w składzie: Franek Chojnacki, Leon Remiasz, Alan Piechowski, Jan Chrzanowski, Tymon Henc i Tobiasz Wojtaszek. Dla trójki zawodników był to turniejowy debiut, rocznik 2017 oprócz kilku zaawansowanych graczy nie bierze udziału w rozgrywkach. 
Podczas dekoracji zawodnicy zostali uhonorowani medalami i pucharami a Franek Chojnacki dodatkowo pucharem dla najlepszego strzelca turnieju. 

 Zespół zasługuje na wielkie brawa. Zawody zakończyliśmy z bilansem 31 bramek strzelonych i dwoma straconymi - mówi trener drużyny Maciej Frącek. - Jestem zbudowany relacjami w zespole. Franek Chojnacki, który jako kapitan miał prawo zachować puchar drużyny oddał go Leonowi Remiaszowi. Dla siebie zachował statuetkę króla strzelców. Zawsze jestem dumny po takich zachowaniach. Uważam to za coś wspaniałego, że tacy mali zawodnicy potrafią się dzielić szczęściem.