W 7. kolejce IV ligi zagramy w rodzinnym mieście Kazimierz Deyny.

Klub Piłkarski Starogard będzie kolejnym przeciwnikiem Pogoni w rozgrywkach IV ligi. Mecz na Stadionie Miejskim przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 rozegrany zostanie w sobotę 14 września o godzinie 16:00.

Z drużynę KPS widzimy się po wielu latach przerwy, nasz sobotni przeciwnik przez wiele sezonów grał w III lidze.

Pogoń po serii zwycięstw z Bałtykiem, Kolejarzem i remisem z Jaguarem ma kilka atutów po swojej stronie. Nastroje w obozie starogardzian są mieszane. Po rewolucji kadrowej w przerwie letniej drużyna ze Starogardu zdobyła do tej pory tylko 4 punkty (1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki). Do tego już w drugiej kolejce za niesportowe zachowanie po meczu Wikęd – KPS na 7 meczów dyskwalifikacji zawieszony został trener KPS-u Maciej Duraś.

Wyniki KPS w tym sezonie: Jaguar – KPS 4:1, Wikęd – KPS 3:2, KPS – Pomezania 7:2, Sparta – KPS 2:0, KPS – Grom 1:3, Stolem – KPS 0:0.

Na stadion w Starogardzie Gdańskim decyzją PoMZPN nie zostanie wpuszczona zorganizowana grupa kibiców przyjezdnych.