{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2015_2016/c2_pogon_sztorm_24_10_2015_net_01.jpg] width:=[99] style:=[float:left;margin-right:5px]}Za nami kolejny juniorski weekend. Punktem honoru dla drużyny Pogoni/Trójki był rewanż w wyjazdowym meczu w Wejherowie. W zeszłym sezonie Gryf dwukrotnie pokonał Pogoń 3:2 i 4:0, ten sezon zaczął się dla nas inaczej. - Zasłużona wygrana, po bardzo dobrym meczu - mówił po spotkaniu trener rocznika 2001 Andrzej Małecki. - Do przerwy prowadziliśmy już 2:0, druga połowa była już wyrównana, ale kontrolowaliśmy jej przebieg. Bramki dla lęborczan zdobył Jakub Baranowski i Miłosz Mach.
Wielka radość towarzyszyła zwycięstwu Pogoni 2002 nad Sztormem Mosty. Ekipa trenera R. Bartoszka wygrała po wyrównanym spotkaniu 1:0, a decydująca bramka to zasługa Mateusza Bladowskiego.
Ładne dla oka spotkanie rozegrali w sobotę juniorzy 2003/2004. Wygrał lider rozgrywek z AP KP Gdynia, ale nasi zawodnicy skóry łatwo nie sprzedali, a spotkanie było bardzo wyrównane.
Remisem 2:2 zakończył się niedzielny mecz juniorów starszych z Drutex Bytovią Bytów. Emocji było co niemiara, a Bytovia wyrównała po kontrowersyjnym rzucie karnym w 85 minucie. Obie bramki dla Pogoni zdobył Kamil Klimas.