{jgxtimg src:=[images/stories/news/jun/2014_2015/d1_plj_pogon_santos_4_10_2014_net_33.jpg] width:=[99] style:=[float:left;margin-right:5px]}Awansem w środę 10 kolejkę Pomorskiej Ligi Juniorów C2 rozegrali zawodnicy Pogoni 2002. W meczu z U2 w Bytowie lepsi okazali się gospodarze. Po I połowie Pogoń prowadziła 1:0, w drugiej części spotkania podwyższyła na 2:0, a mimo to przegrała, tracąc gola w ostatniej minucie meczu ze stałego fragmentu gry. Jak pech to pech.

Zobacz  RELACJĘ Junior C2 PLJ  U2 Bytów - Pogoń Farm Frites Lębork 4:3

Weekend "Wszystkich Świętych" juniorzy mają praktycznie wolny. Drużyna 2003/2004 mecz z Jedynką Reda rozegrała miesiąc temu, juniorzy starsi mają pauzę. Jedynym spotkaniem będzie sobotnia potyczka rocznika 2001. W Lęborku Pogoń/Trójka podejmuje Czarnych Pruszcz Gdański. Początek meczu godz. 11.