W sobotnie popołudnie, w przedostatniej już grze kontrolnej, wicelider V ligi słupskiej Pogoń Lębork rywalizował z rewelacją rundy jesiennej i liderem V ligi gdańskiej GTS Luzino. Na zaśnieżonej murawie goście zwyciężyli 1 – 2, choć wynik już po kilku minutach otworzył Kwapiński.

Gol padł w kontrowersyjnych okolicznościach i wydaję się, iż przyjezdni mieli słuszne pretensje o jego uznanie, gdyż wg nich Piwoński zagrywał piłkę już zza linii końcowej. Po tym podaniu Kwapińskiemu nie pozostało nic innego, jak umieścić piłkę w siatce z najbliższej odległości. Ta sytuacja mocno rozsierdziła luzinian i spowodowała, że już do końca mecz przebiegał w nerwowej atmosferze. W 31 minucie Sęktas i Drzazgowski sprokurowali gola na 1 – 1, a w 69 goście wyszli na prowadzenie po niezbyt silnym, ale precyzyjnym uderzeniu. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie.

Pogoń Lębork – GTS Luzino 1-2
Kwapiński

POGOŃ: Sęktas – Nowak, Jasiński, Drzazgowski – Piwoński, T. Frącek, M. Frącek, N. Bomba, Łapigrowski – Kwapiński, Jażdzewski

W drugiej połowie zagrali ponadto: Labuda, Iwosa, Kozakiewicz, Malek, Żuchowski oraz Gaffka.