bytovia_bytow.gifW czwartej serii gier SKO Pogoń po raz trzeci w tym sezonie rozegra mecz wyjazdowy. W niedzielne przedpołudnie (g.11) na głównej płycie obiektu MOSIR rezerwy III-ligowej Bytovii będą gościć naszą drużynę.

Pogoń, Jantar i Karol to jedyne ekipy z kompletem punktów. Bytovia II dotychczas ma na koncie cztery oczka i zajmuje siódmą pozycję. Na inaugurację bytowianie wygrali z beniaminkiem Uranią Udorpie (3-1), która jako gospodarz ma rozgrywać swoje spotkania na syntetycznej murawie bytowskiego MOSIR, choć akurat ten mecz odbył się na głównej, trawiastej płycie. Dla gości bramki zdobyli D.Fusiek i Piechowski oraz jedna samobójcza.

W drugiej kolejce bytowianie zremisowali (2-2) u siebie z innym beniaminkiem, Diamentem Trzebielino, a punkt uratował w 82 minucie Jakub Bronka.

Przed tygodniem Sparta nie dała żadnych szans Bytovii II, prowadząc już po 28 minutach różnicą czterech goli. Jedyne trafienie dla gości zaliczył D.Fusiek.

W „okręgówce” trener rezerw Tomasz Mielewczyk rzadko i w niewielkim stopniu korzysta z usług zawodników pierwszej drużyny, a jeśli już tak się dzieje, to zgodnie z założeniami, są to młodzieżowcy, m.in. Markowski, Rekowski, Bronka, Toczek lub starsi jak Wolski i Ignatowicz.