pogon_jaguar_3_11_2018_17_120px.jpg2 miesiące i 2 dni czekaliśmy na ligowe zwycięstwo. Udało się! Pogoń w 16. kolejce IV ligi po trafieniu najmłodszego na boisku Wiktora Miotka pokonała Jaguara Gdańsk 1:0 i wygrzebała się z ostatniego miejsca w tabeli. Za tydzień równie ważny mecz na wyjeździe z Jantarem Ustka.
Oryginalne zestawienie na pojedynek z gdańskim klubem zaproponował trener Waldemar Walkusz. Pod nieobecność pauzującego za żółte kartki Wojciecha Musuły i nieobecnego z powodu wyjazdu Jakuba Michora na prawej obronie zagrał Mateusz Stankiewicz. W środku nasz szkoleniowiec postawił na Jakuba Nowakowskiego i Macieja Szymańskiego. Na lewej stronie po raz pierwszy w tym roku od 1 minuty zagrał Kamil Frącek. Po dłuższej przerwie do gry powrócił Gracjan Miszkiewicz. Szkoleniowiec Pogoni wystawił go w ofensywie. Adrian Kochanek cofnięty został do linii pomocy.