Aktywnie drugi tydzień zimowych ferii spędzają zawodnicy drużyn D2 i E2 trenerów Sebastiana Brzozowskiego i Wiesława Kreffta. Obie drużyny uczestniczyły w obozie dochodzeniowym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 5 w Lęborku. 

- Codziennie mamy ranne bieganie o godzinie 8:00, później śniadanie chwilę czasu na gry i zabawy. O godz. 10:00 mamy dwugodzinny trening na sali, a po nim obiad i zabawy integracyjne. O godz. 14:00 rozpoczynamy drugi trening. Młodsi chłopcy zostają na sali, starsi idą na boisko. Intensywny  dzień kończymy o godzinie 16:00 kiedy chłopcy wracają do domów – relacjonuje plan dnia trener Sebastian Brzozowski. 

Dobra i ciepła pogoda sprawia, że dużo zajęć odbywa się na świeżym powietrzu. 
We wtorek drużyna D2 (rocznik 2011 i 2012) zmierzyła się w sparingu ze starszymi kolegami z UKS Trójka Lębork. Na boisku padł remis 2:2. Z kolei dzisiejszy mecz z nieco młodszą ekipą U2 Bytów zakończył się wynikiem 8:1.

W środę rano cała 25 osobowa grupa wraz z młodszymi kolegami z drużyn F1 i F2 aktywnie bawiła się w Jumping Park Trampolin a w piątek wybrała się do kina.