Aktualności

Pogoń F1 zagrała w Słupsku na Zielonej

Ligowy turniej rocznika 2015 rozegrała w sobotę 20 kwietnia drużyna Pogoni F1 trenerów Macieja Frącka i Michała Kowalkowskiego.
Czytaj więcej

Pogoń 2017 najlepsza na Kisewa Cup 2024

Pogoń Lębork rocznika 2017 triumfuje w turnieju Kisewa Cup 2024 w Nowej Wsi Lęborskiej!
Czytaj więcej

Porażka z Radunią

Stracony gol w końcówce przesądził o niepowodzeniu akcji „Radunia”. W 25 kolejce IV ligi Pogoń bez punktów.
Czytaj więcej

20 kwietnia z rezerwami Radunii

Przed nami kolejne emocjonujące widowisko piłkarskie. Tym razem zawodnicy trenera Grzegorza Bednarczyka podejmą rezerwy walczącej o awans do I ligi Radunię Stężyca.
Czytaj więcej

Spotkanie z dietetykiem Kamilem Osowskim

W wypełnionej do ostatniego miejsca Stacji Kultura w Lęborku odbyło się 17 kwietnia 2024 r. inspirujące spotkanie młodych piłkarzy Pogoni z drużyn E1, E2 i F1 oraz ich rodziców i trenerów z dietetykiem Kamilem Osowskim.
Czytaj więcej

Pogoń F2 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2016 i młodsi była w sobotę 13 kwietnia w Lęborku gospodarzem ligowego turnieju F2.
Czytaj więcej

Pogoń D1 wygrywa w Bruskowie

Drużyna Pogoni D1 rocznika 2011/2012 odwiedziła w wczoraj Bruskowo by zagrać z sukcesem ligowe spotkanie z miejscowym UKS GAP.
Czytaj więcej

Gol za 3 punkty w doliczonym czasie gry

Z trzema punktami do Lęborka z podgdańskich Kolbud powróciła ekipa Pogoni. Zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Damian Formela!
Czytaj więcej

Wyjazdowy weekend. Jedziemy do Kolbud

Akademia Sportu Kolbudy będzie kolejnym przeciwnikiem Pogoni w 24. kolejce IV ligi. Mecz na stadionie przy ulicy Polnej 55 rozegrany zostanie 13 kwietnia o godz. 16:00.
Czytaj więcej

Tradycję i historię naszego Klubu i lęborskiej piłki traktujemy bardzo poważnie! W czwartek wieczorem 15 września 2022 r. w Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku wykład pt. "Sport jako antidotum. Lata 50. i 60. w Lęborku" wygłosił znany historyk dr Bogdan Libich. W swojej opowieści okraszonej archiwalnymi zdjęciami często przywoływał on historię Kolejarza Lębork, który po fuzji lokalnych klubów przekształcił się na początku lat 60-tych w Pogoń Lębork. 

Podczas prawie dwugodzinnego spotkania piłka nożna była przywoływana jako najpopularniejsza dyscyplina, a uczestnicy wykładu poznali dziesiątki nazwisk działaczy, zawodników, trenerów czy kibiców Kolejarza i Pogoni. Nie zabrakło wielu ciekawostek jak choćby wyjazdu, jak na kolejowy klub przystało, na mecz parowozem… Było to miłe i wartościowe spotkanie z lokalną sportową historią podczas którego uczestnicy mogli dowiedzieć się o dawnych obiektach sportowych, oraz m.in. o uprawianych dyscyplinach jak lekkoatletyka, boks, siatkówka czy nawet skoki narciarskie…

W spotkaniu nie mogło zabraknąć sympatyków Pogoni, którzy jako działacze i kibice kontynuują sztafetę pokoleń w najstarszym lęborskim klubie sportowym. Na zdjęciu po spotkaniu od lewej: Łukasz Hrycyk, Kamil Konkel, dr. Bogdan Libich i Janusz Pomorski.

Więcej aktualności