Borowiak Czersk będzie najbliższym przeciwnikiem Pogoni w 9. kolejce IV ligi. Wyjazdowe spotkanie zostało w ostatniej chwili przesunięte na niedzielę 18 września , godz.11:00. Z Czerska przeprowadzimy tekstową relacje live na klubowym FB.

Po zwycięstwach z Bytovią i Jantarem nastroje w drużynie Pogoni coraz lepsze. Trener Grzegorz Bednarczyk liczy na kontynuacje dobrej passy. 

Świętujący w tym roku Jubileusz 100-lecia Borowiak z dwoma zwycięstwami, dwoma remisami i pięcioma porażkami zajmuje aktualnie 13. lokatę w tabeli. W ubiegłym sezonie ówczesnego beniaminka od spadku uratowało wycofanie z rozgrywek Kaszubi i Lechii II. Drużyna trenera Artura Papierowskiego w sezonie 2021/22 zajęła 19. lokatę na 21 drużyn. 

W tym sezonie Borowiak zanotował następujące wyniki: Czarni – Borowiak 1:2, Borowiak – Arka 0:1, Anioły – Borowiak 1:1, Borowiak – Chojniczanka II 1:4, Sparta – Borowiak 1:1, Borowiak – Bytovia 1:0, Jantar – Borowiak 1:0, Gryf S. – Borowiak 5:1, Borowiak – Wikęd 1:2

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej