W strugach deszczu ligowe spotkanie w Pomorskiej Lidze Juniorów „A” rozegrali w Lęborku we wtorek 20 września br. zawodnicy trenera Wojciecha Musuły. Z mocną drużyną Radunii Stężyca zagrali tradycyjnie także juniorzy przypisani do seniorskiej drużyny Pogoni.

Po zaciętym i obfitującym w gole spotkaniu w którym z niekorzystnego wyniku 0:2 do 3:2 doprowadzili Pogoniści ostatecznie górą byli goście z Kaszub. Z konieczności w bramce Pogoni zagrał nominalny obrońca Szymon Wolski.
 
8. kolejka Pomorska Liga Juniorów „A”, 20 września 2022 r, godz. 17
 
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 3:4
bramki: Dominik Konkel x2, Ksawery Ronowski
 
Pogoń: Szymon Wolski - Kacper Zadrużyński (’46 Oliwier Niechwiedowicz), Olaf Noryśkiewicz, Arkadiusz Okrój, , Mikołaj Brzózka, Patryk Śliwiński, Kacper Kwidziński, Dawid Kłosowski (’65 Gracjan Labuda), Kamil Wojda (’80 Karol Dobek), Ksawery Ronowski, Dominik Konkel
 

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej