Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Po latach 9 latach przerwy znowu Pogoń i Pomezania spotykają się w lidze! W niedzielę w południe Lęborku wielki mecz! Drużyna Pogoni w ramach 17. kolejki IV ligi podejmować będzie Pomezanię Malbork Obie drużyny w Lęborku ostatni raz spotkały się 11 września 2013 roku. Wtedy 1:0 wygrała Pogoń po golu Sylwestra Ilanza.

Zespół Pogoni w ostatnich tygodniach przechodzi kryzys, choć wszyscy są dobrej myśli, że dobra passa przed nami. Drużyna trenera Grzegorza Bednarczyka solidnie trenuje i w niedzielę będzie gotowa stawić czoła aktualnie 3. drużynie ligi.

Nasz przeciwnik to tegoroczny beniaminek, który po aż 8 latach gry w 5 lidze awansował do 4 ligi. Podstawowym celem dla drużyny z Malborka prowadzonej przez trenera Pawła Budziwojskiego jest utrzymanie się w lidze. Zadanie to do tej pory jest wykonywane w 100 procentach. Pomezania po słabszym początku regularnie punktuje. Dotychczasowy bilans „Krzyżaków” to 9 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Tydzień temu malborczycy wygrali na wyjeździe aż 9:2 z Jantarem Ustka. Cztery bramki w tym meczu zdobył aktualny król strzelców 4 ligi Tomasz Grabowski. „Graba” w tym sezonie zdobył już 20 bramek! 

W przerwie letniej trochę pozmieniało się w kadrze drużyny. Odeszli Mateusz Daukszys, Mateusz Sroka, Mikołaj Hofman, Sławomir Ziemak. Do zespołu dołączyli Krystian Kielar, Marcin Karniluk i Dawid Karczewski z Gromu Nowy Staw oraz Wiktor Klinkosz i Sebastian Wąs z Kaszubi.

- Wzięliśmy chłopaków młodych i w kwiecie wieku, w dobrej formie fizycznej, to przecież nie są 38-latkowie. Na pewno nie wariowaliśmy, jeśli chodzi o wydatki, trzymaliśmy się ram finansowych, bo nie prowadzę biura pracy i nie jestem „pośredniakiem” – mówił przed sezonem na łamach portalu malbork.naszemiasto.pl trener Budziwojski

Więcej aktualności