Aktualności

W Boże Ciało gramy z Powiślem

Zapraszamy w Boże Ciało na stadion przy Kusocińskiego w Lęborku. 8 czerwca o godz. 17 przeciwnikiem Pogoni będzie Powiśle Dzierzgoń.
Czytaj więcej

Pogoń F2 na turnieju w Żelkowie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w turnieju z okazji 5-lecia Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Żelki Żelkowo.
Czytaj więcej

Pogoń E2 zakończyła sezon w Nożynie

Ligowe rozgrywki zakończyli w ten weekend zawodnicy drużyny E2 (rocznik 2013) trenera Wiesława Kreffta.
Czytaj więcej

Wypadek przy pracy. Kolbudy - Pogoń 1:0

Nie udał się Pogonistom wyjazd do Kolbud. W 34. kolejce IV ligi zespół Pogoni uległ Akademii Sportu 0:1 po golu Damiana Kugiela.
Czytaj więcej

Seniorzy jadą do Kolbud

W sobotę zespół Pogoni jedzie do podgdańskich Kolbud. Mecz 34. kolejki Akademia Sportu Kolbudy - Pogoń Lębork rozegrany zostanie w sobotę 3 czerwca o godz. 11.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 zagrała w turnieju Energa Cup

W niedzielę na stadionie przy ulicy Zielonej młodzi zawodnicy Pogoni z drużyny F2 rocznika 2015 wzięli udział turnieju Energa Cup.
Czytaj więcej

3. miejsce Pogoni 2014 na Energa Cup w Słupsku

Chłopaki lubią brąz, czyli 3. miejsce Pogoni 2014 na turnieju Energa Cup w Słupsku.
Czytaj więcej

Ksawery Ronowski MVP finału Licealiady w piłce nożnej

Ksawery Ronowski z tytułem MVP 23. Finału Licealiady Wojewódzkiej Województwa Pomorskiego w piłce nożnej chłopców w roku szkolnym 2022/2023.
Czytaj więcej

Remis w Debrznie Pogoni C1

Do dalekiego Debrzna na mecz ligowy kategorii C1 wybrała się drużyna Pogoni rocznika 2008/2010.
Czytaj więcej

W sobotę 12 listopada w Kiełpinie drużyny Pogoni wzięły udział w turnieju rocznika 2014 i młodsi. Zespół trenerów Macieja i Kamila Frącków został podzielony na dwie drużyny o podobnym potencjale, które zajęły 3. i 6. miejsca.

Zespół Pogoń I Lębork trafił do grupy A i zagrali w nim Kuba Mrzygłód, Marcel Bemowski, Janek Dołębski, Piotr Dołębski i Szymon Wolski. Po remisie 5:5 z Wietcisą Skarszewy, wygranymi 6:2 z Lwem Lębork i 7:1 z Amatorem Kiełpino oraz porażką 4:7 z FC Gowidlino drużyna Pogoni I zajęła 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale młodzi zawodnicy pokonali FC Gowidlino 3:1 a w półfinale odpadli ze Spartą Sycewice 0:4. W meczu o 3. miejsce Pogoniści kolejny raz tego dnia pokonali Lwa Lębork, tym razem 5:2.

Drużyna Pogoń II Lębork zagrała w grupie B w składzie: Antek Miziński, Kuba Kunkel, Franek Mejna, Filip Bąk, Igor Kapituła, Bartek Starczewski i Olek Stupnicki. W grupie nasz zespół wygrał 5:1 z Ogniwo Sopot, uległ 1:6 Sparcie Sycewice, wygrał 2:0 z GKS Kowale oraz 5:1 z FC Gowidlino. Wyniki te pozwoliły zając 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale Pogoniści ulegli 1:5 Lwowi Lębork a w walce o miejsce 5-8 pokonali 9:0 Ogniwo Sopot. W ostatnim meczu o piąte miejsce Pogoń uległa 1:2 FC Gowidlino.

- Oba zespoły pokazały się z dobrej strony. Dużo akcji i sytuacji podbramkowych pokazuje, że idziemy małymi krokami ale cały czas do przodu – komplementuje swoich piłkarzy trener Maciej Frącek. – Wielką radością była dla nas dekoracja i tytuł najlepszego bramkarza jaki przypadł Kubie Mrzygłodowi. Z kolei Janek Dołębski otarł się o tytuł króla strzelców, zabrakło mu naprawdę do niego niewiele.

Więcej aktualności