Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

W sobotę 12 listopada w Kiełpinie drużyny Pogoni wzięły udział w turnieju rocznika 2014 i młodsi. Zespół trenerów Macieja i Kamila Frącków został podzielony na dwie drużyny o podobnym potencjale, które zajęły 3. i 6. miejsca.

Zespół Pogoń I Lębork trafił do grupy A i zagrali w nim Kuba Mrzygłód, Marcel Bemowski, Janek Dołębski, Piotr Dołębski i Szymon Wolski. Po remisie 5:5 z Wietcisą Skarszewy, wygranymi 6:2 z Lwem Lębork i 7:1 z Amatorem Kiełpino oraz porażką 4:7 z FC Gowidlino drużyna Pogoni I zajęła 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale młodzi zawodnicy pokonali FC Gowidlino 3:1 a w półfinale odpadli ze Spartą Sycewice 0:4. W meczu o 3. miejsce Pogoniści kolejny raz tego dnia pokonali Lwa Lębork, tym razem 5:2.

Drużyna Pogoń II Lębork zagrała w grupie B w składzie: Antek Miziński, Kuba Kunkel, Franek Mejna, Filip Bąk, Igor Kapituła, Bartek Starczewski i Olek Stupnicki. W grupie nasz zespół wygrał 5:1 z Ogniwo Sopot, uległ 1:6 Sparcie Sycewice, wygrał 2:0 z GKS Kowale oraz 5:1 z FC Gowidlino. Wyniki te pozwoliły zając 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale Pogoniści ulegli 1:5 Lwowi Lębork a w walce o miejsce 5-8 pokonali 9:0 Ogniwo Sopot. W ostatnim meczu o piąte miejsce Pogoń uległa 1:2 FC Gowidlino.

- Oba zespoły pokazały się z dobrej strony. Dużo akcji i sytuacji podbramkowych pokazuje, że idziemy małymi krokami ale cały czas do przodu – komplementuje swoich piłkarzy trener Maciej Frącek. – Wielką radością była dla nas dekoracja i tytuł najlepszego bramkarza jaki przypadł Kubie Mrzygłodowi. Z kolei Janek Dołębski otarł się o tytuł króla strzelców, zabrakło mu naprawdę do niego niewiele.

Więcej aktualności