W sobotę 12 listopada w Kiełpinie drużyny Pogoni wzięły udział w turnieju rocznika 2014 i młodsi. Zespół trenerów Macieja i Kamila Frącków został podzielony na dwie drużyny o podobnym potencjale, które zajęły 3. i 6. miejsca.

Zespół Pogoń I Lębork trafił do grupy A i zagrali w nim Kuba Mrzygłód, Marcel Bemowski, Janek Dołębski, Piotr Dołębski i Szymon Wolski. Po remisie 5:5 z Wietcisą Skarszewy, wygranymi 6:2 z Lwem Lębork i 7:1 z Amatorem Kiełpino oraz porażką 4:7 z FC Gowidlino drużyna Pogoni I zajęła 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale młodzi zawodnicy pokonali FC Gowidlino 3:1 a w półfinale odpadli ze Spartą Sycewice 0:4. W meczu o 3. miejsce Pogoniści kolejny raz tego dnia pokonali Lwa Lębork, tym razem 5:2.

Drużyna Pogoń II Lębork zagrała w grupie B w składzie: Antek Miziński, Kuba Kunkel, Franek Mejna, Filip Bąk, Igor Kapituła, Bartek Starczewski i Olek Stupnicki. W grupie nasz zespół wygrał 5:1 z Ogniwo Sopot, uległ 1:6 Sparcie Sycewice, wygrał 2:0 z GKS Kowale oraz 5:1 z FC Gowidlino. Wyniki te pozwoliły zając 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale Pogoniści ulegli 1:5 Lwowi Lębork a w walce o miejsce 5-8 pokonali 9:0 Ogniwo Sopot. W ostatnim meczu o piąte miejsce Pogoń uległa 1:2 FC Gowidlino.

- Oba zespoły pokazały się z dobrej strony. Dużo akcji i sytuacji podbramkowych pokazuje, że idziemy małymi krokami ale cały czas do przodu – komplementuje swoich piłkarzy trener Maciej Frącek. – Wielką radością była dla nas dekoracja i tytuł najlepszego bramkarza jaki przypadł Kubie Mrzygłodowi. Z kolei Janek Dołębski otarł się o tytuł króla strzelców, zabrakło mu naprawdę do niego niewiele.

Aktualności

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2022"

Młoda Pogoń w sukcesami na III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2022" W niedzielę drużyna rocznika 2015 i młodsi uczestniczyła w halowym turnieju w Główczycach. Organizatorem zawodów był klub Żelki Żelkowo.
Czytaj więcej

Tabela 4 ligi po rundzie jesiennej sezonu 2022/2023

14. pozycję w tabeli zajmuje drużyna Pogoni Lębork na półmetku rozgrywek IV ligi sezonu 2022/2023. Zespół zdobył w 19. kolejkach 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis i 12 porażek)
Czytaj więcej

Trener Piotr Formela po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowy komentarz trenera Jaguara Gdańsk Piotra Formeli po spotkaniu Pogoń - Jaguar 1:0:
Czytaj więcej

Trener Grzegorz Bednarczyk po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowa wypowiedz trenera Pogoni Lębork Grzegorza Bednarczyka po zwycięskim meczu 1:0 z Jaguarem Gdańsk:
Czytaj więcej

Wygrana z Jaguarem na osłodę trudnej jesieni

Na te 3 punkty kibice Pogoni Lębork czekali bardzo długo. W ostatniej 19. ligowej kolejce roku 2022 Pogoń u siebie pokonała wyżej notowanego Jaguara Gdańsk 1:0. Zwycięską bramkę w 23 minucie zdobył Mateusz Klecha. W końcówce meczu Pogoniści nie wykorzystali rzutu karnego.
Czytaj więcej

Z Jagaurem na koniec rundy jesiennej

W niedzielę w południe przed drużyną Pogoni ostatni ligowy mecz roku 2022. 27 listopada o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińskiego nasza drużyna podejmie Jaguara Gdańsk. Zapraszamy na stadion!
Czytaj więcej

Historyczne piwo Pogoni Lębork uwarzone

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw.
Czytaj więcej

"Ludzie Pogoni" typują przebieg MŚ w piłce noznej w Katarze

W przeddzień meczu Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze zapytaliśmy „ludzi Pogoni” o swoje typy. Zdecydowana większość ankietowanych przez nas osób: trenerów i piłkarzy stawia na Francję, Brazylię czy Argentynę. Gra biało-czerwonych ma się według naszych rozmówców zakończyć po wyjściu z grupy a odkryciem mundialu ma być Jakub Kiwior. Tak typują Pogoniści:
Czytaj więcej

Śnieżny mecz w Nowym Stawie

Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.
Czytaj więcej