W sobotę 12 listopada w Kiełpinie drużyny Pogoni wzięły udział w turnieju rocznika 2014 i młodsi. Zespół trenerów Macieja i Kamila Frącków został podzielony na dwie drużyny o podobnym potencjale, które zajęły 3. i 6. miejsca.

Zespół Pogoń I Lębork trafił do grupy A i zagrali w nim Kuba Mrzygłód, Marcel Bemowski, Janek Dołębski, Piotr Dołębski i Szymon Wolski. Po remisie 5:5 z Wietcisą Skarszewy, wygranymi 6:2 z Lwem Lębork i 7:1 z Amatorem Kiełpino oraz porażką 4:7 z FC Gowidlino drużyna Pogoni I zajęła 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale młodzi zawodnicy pokonali FC Gowidlino 3:1 a w półfinale odpadli ze Spartą Sycewice 0:4. W meczu o 3. miejsce Pogoniści kolejny raz tego dnia pokonali Lwa Lębork, tym razem 5:2.

Drużyna Pogoń II Lębork zagrała w grupie B w składzie: Antek Miziński, Kuba Kunkel, Franek Mejna, Filip Bąk, Igor Kapituła, Bartek Starczewski i Olek Stupnicki. W grupie nasz zespół wygrał 5:1 z Ogniwo Sopot, uległ 1:6 Sparcie Sycewice, wygrał 2:0 z GKS Kowale oraz 5:1 z FC Gowidlino. Wyniki te pozwoliły zając 2. miejsce w grupie. W ćwierćfinale Pogoniści ulegli 1:5 Lwowi Lębork a w walce o miejsce 5-8 pokonali 9:0 Ogniwo Sopot. W ostatnim meczu o piąte miejsce Pogoń uległa 1:2 FC Gowidlino.

- Oba zespoły pokazały się z dobrej strony. Dużo akcji i sytuacji podbramkowych pokazuje, że idziemy małymi krokami ale cały czas do przodu – komplementuje swoich piłkarzy trener Maciej Frącek. – Wielką radością była dla nas dekoracja i tytuł najlepszego bramkarza jaki przypadł Kubie Mrzygłodowi. Z kolei Janek Dołębski otarł się o tytuł króla strzelców, zabrakło mu naprawdę do niego niewiele.

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej