W niedzielę na stadionie zadebiutował efektowny klubowy namiot. Został on zakupiony ze środków Klubu 100TPL!

- O klubowym namiocie marzyliśmy od lat, zawsze jednak brakowało funduszy. Dzięki składkom członków Klubu 100TPL w końcu udało się go wykonać – mówi Łukasz Hrycyk, jeden z założycieli Klubu 100 przy piłkarskiej sekcji Pogoni Lębork. - Namiot ten służyć będzie nam m.in. podczas meczów Pogoni, ma też on promować Klub podczas chociażby Lęborskich Dni Jakubowych. Jest pomysł aby w 2023 roku wystawić tam swoje klubowe stoisko. Podczas niedzielnego meczu, gdzie miał swój debiut, wielu kibicom przypadł do gustu. Jest prosty i czytelny i o to też w projekcie graficznym chodziło. Hasło „Mocni Razem” jest dość wymowne. Chciałbym aby niektórzy to zrozumieli, że bez działania i wspólnego wysiłku sukcesu nie da się osiągnąć. Razem możemy zbudować Silną Pogoń! Dziękuję raz jeszcze członkom Klubu 100TPL! za sfinansowanie tego zakupu.

To nie jedyne inicjatywy ze strony środowiska skupionego wokół Klubu 100, który z nową mocą reaktywował się w sierpniu 2022 roku.

Wcześniej dla drużyny seniorów zakupione zostały piłki meczowe, chorągiewki narożne w barwach, torby, dresy, koszulki treningowe dla zawodników oraz kurtki zimowe dla trenerów.
Rangę spotkań rozgrywanych w Lęborku podkreśla podest na piłkę, wykonano także film promujący grupy juniorskie. Ze środków klubu 100 finansowane są też m.in. plakaty meczowe, zakupiony został także profesjonalny aparat fotograficzny.

Aktualności

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2022"

Młoda Pogoń w sukcesami na III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2022" W niedzielę drużyna rocznika 2015 i młodsi uczestniczyła w halowym turnieju w Główczycach. Organizatorem zawodów był klub Żelki Żelkowo.
Czytaj więcej

Tabela 4 ligi po rundzie jesiennej sezonu 2022/2023

14. pozycję w tabeli zajmuje drużyna Pogoni Lębork na półmetku rozgrywek IV ligi sezonu 2022/2023. Zespół zdobył w 19. kolejkach 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis i 12 porażek)
Czytaj więcej

Trener Piotr Formela po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowy komentarz trenera Jaguara Gdańsk Piotra Formeli po spotkaniu Pogoń - Jaguar 1:0:
Czytaj więcej

Trener Grzegorz Bednarczyk po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowa wypowiedz trenera Pogoni Lębork Grzegorza Bednarczyka po zwycięskim meczu 1:0 z Jaguarem Gdańsk:
Czytaj więcej

Wygrana z Jaguarem na osłodę trudnej jesieni

Na te 3 punkty kibice Pogoni Lębork czekali bardzo długo. W ostatniej 19. ligowej kolejce roku 2022 Pogoń u siebie pokonała wyżej notowanego Jaguara Gdańsk 1:0. Zwycięską bramkę w 23 minucie zdobył Mateusz Klecha. W końcówce meczu Pogoniści nie wykorzystali rzutu karnego.
Czytaj więcej

Z Jagaurem na koniec rundy jesiennej

W niedzielę w południe przed drużyną Pogoni ostatni ligowy mecz roku 2022. 27 listopada o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińskiego nasza drużyna podejmie Jaguara Gdańsk. Zapraszamy na stadion!
Czytaj więcej

Historyczne piwo Pogoni Lębork uwarzone

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw.
Czytaj więcej

"Ludzie Pogoni" typują przebieg MŚ w piłce noznej w Katarze

W przeddzień meczu Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze zapytaliśmy „ludzi Pogoni” o swoje typy. Zdecydowana większość ankietowanych przez nas osób: trenerów i piłkarzy stawia na Francję, Brazylię czy Argentynę. Gra biało-czerwonych ma się według naszych rozmówców zakończyć po wyjściu z grupy a odkryciem mundialu ma być Jakub Kiwior. Tak typują Pogoniści:
Czytaj więcej

Śnieżny mecz w Nowym Stawie

Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.
Czytaj więcej