W niedzielę na stadionie zadebiutował efektowny klubowy namiot. Został on zakupiony ze środków Klubu 100TPL!

- O klubowym namiocie marzyliśmy od lat, zawsze jednak brakowało funduszy. Dzięki składkom członków Klubu 100TPL w końcu udało się go wykonać – mówi Łukasz Hrycyk, jeden z założycieli Klubu 100 przy piłkarskiej sekcji Pogoni Lębork. - Namiot ten służyć będzie nam m.in. podczas meczów Pogoni, ma też on promować Klub podczas chociażby Lęborskich Dni Jakubowych. Jest pomysł aby w 2023 roku wystawić tam swoje klubowe stoisko. Podczas niedzielnego meczu, gdzie miał swój debiut, wielu kibicom przypadł do gustu. Jest prosty i czytelny i o to też w projekcie graficznym chodziło. Hasło „Mocni Razem” jest dość wymowne. Chciałbym aby niektórzy to zrozumieli, że bez działania i wspólnego wysiłku sukcesu nie da się osiągnąć. Razem możemy zbudować Silną Pogoń! Dziękuję raz jeszcze członkom Klubu 100TPL! za sfinansowanie tego zakupu.

To nie jedyne inicjatywy ze strony środowiska skupionego wokół Klubu 100, który z nową mocą reaktywował się w sierpniu 2022 roku.

Wcześniej dla drużyny seniorów zakupione zostały piłki meczowe, chorągiewki narożne w barwach, torby, dresy, koszulki treningowe dla zawodników oraz kurtki zimowe dla trenerów.
Rangę spotkań rozgrywanych w Lęborku podkreśla podest na piłkę, wykonano także film promujący grupy juniorskie. Ze środków klubu 100 finansowane są też m.in. plakaty meczowe, zakupiony został także profesjonalny aparat fotograficzny.

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej