Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

W niedzielę na stadionie zadebiutował efektowny klubowy namiot. Został on zakupiony ze środków Klubu 100TPL!

- O klubowym namiocie marzyliśmy od lat, zawsze jednak brakowało funduszy. Dzięki składkom członków Klubu 100TPL w końcu udało się go wykonać – mówi Łukasz Hrycyk, jeden z założycieli Klubu 100 przy piłkarskiej sekcji Pogoni Lębork. - Namiot ten służyć będzie nam m.in. podczas meczów Pogoni, ma też on promować Klub podczas chociażby Lęborskich Dni Jakubowych. Jest pomysł aby w 2023 roku wystawić tam swoje klubowe stoisko. Podczas niedzielnego meczu, gdzie miał swój debiut, wielu kibicom przypadł do gustu. Jest prosty i czytelny i o to też w projekcie graficznym chodziło. Hasło „Mocni Razem” jest dość wymowne. Chciałbym aby niektórzy to zrozumieli, że bez działania i wspólnego wysiłku sukcesu nie da się osiągnąć. Razem możemy zbudować Silną Pogoń! Dziękuję raz jeszcze członkom Klubu 100TPL! za sfinansowanie tego zakupu.

To nie jedyne inicjatywy ze strony środowiska skupionego wokół Klubu 100, który z nową mocą reaktywował się w sierpniu 2022 roku.

Wcześniej dla drużyny seniorów zakupione zostały piłki meczowe, chorągiewki narożne w barwach, torby, dresy, koszulki treningowe dla zawodników oraz kurtki zimowe dla trenerów.
Rangę spotkań rozgrywanych w Lęborku podkreśla podest na piłkę, wykonano także film promujący grupy juniorskie. Ze środków klubu 100 finansowane są też m.in. plakaty meczowe, zakupiony został także profesjonalny aparat fotograficzny.

Więcej aktualności