Aktualności

W Boże Ciało gramy z Powiślem

Zapraszamy w Boże Ciało na stadion przy Kusocińskiego w Lęborku. 8 czerwca o godz. 17 przeciwnikiem Pogoni będzie Powiśle Dzierzgoń.
Czytaj więcej

Pogoń F2 na turnieju w Żelkowie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w turnieju z okazji 5-lecia Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Żelki Żelkowo.
Czytaj więcej

Pogoń E2 zakończyła sezon w Nożynie

Ligowe rozgrywki zakończyli w ten weekend zawodnicy drużyny E2 (rocznik 2013) trenera Wiesława Kreffta.
Czytaj więcej

Wypadek przy pracy. Kolbudy - Pogoń 1:0

Nie udał się Pogonistom wyjazd do Kolbud. W 34. kolejce IV ligi zespół Pogoni uległ Akademii Sportu 0:1 po golu Damiana Kugiela.
Czytaj więcej

Seniorzy jadą do Kolbud

W sobotę zespół Pogoni jedzie do podgdańskich Kolbud. Mecz 34. kolejki Akademia Sportu Kolbudy - Pogoń Lębork rozegrany zostanie w sobotę 3 czerwca o godz. 11.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 zagrała w turnieju Energa Cup

W niedzielę na stadionie przy ulicy Zielonej młodzi zawodnicy Pogoni z drużyny F2 rocznika 2015 wzięli udział turnieju Energa Cup.
Czytaj więcej

3. miejsce Pogoni 2014 na Energa Cup w Słupsku

Chłopaki lubią brąz, czyli 3. miejsce Pogoni 2014 na turnieju Energa Cup w Słupsku.
Czytaj więcej

Ksawery Ronowski MVP finału Licealiady w piłce nożnej

Ksawery Ronowski z tytułem MVP 23. Finału Licealiady Wojewódzkiej Województwa Pomorskiego w piłce nożnej chłopców w roku szkolnym 2022/2023.
Czytaj więcej

Remis w Debrznie Pogoni C1

Do dalekiego Debrzna na mecz ligowy kategorii C1 wybrała się drużyna Pogoni rocznika 2008/2010.
Czytaj więcej

W niedzielę na stadionie zadebiutował efektowny klubowy namiot. Został on zakupiony ze środków Klubu 100TPL!

- O klubowym namiocie marzyliśmy od lat, zawsze jednak brakowało funduszy. Dzięki składkom członków Klubu 100TPL w końcu udało się go wykonać – mówi Łukasz Hrycyk, jeden z założycieli Klubu 100 przy piłkarskiej sekcji Pogoni Lębork. - Namiot ten służyć będzie nam m.in. podczas meczów Pogoni, ma też on promować Klub podczas chociażby Lęborskich Dni Jakubowych. Jest pomysł aby w 2023 roku wystawić tam swoje klubowe stoisko. Podczas niedzielnego meczu, gdzie miał swój debiut, wielu kibicom przypadł do gustu. Jest prosty i czytelny i o to też w projekcie graficznym chodziło. Hasło „Mocni Razem” jest dość wymowne. Chciałbym aby niektórzy to zrozumieli, że bez działania i wspólnego wysiłku sukcesu nie da się osiągnąć. Razem możemy zbudować Silną Pogoń! Dziękuję raz jeszcze członkom Klubu 100TPL! za sfinansowanie tego zakupu.

To nie jedyne inicjatywy ze strony środowiska skupionego wokół Klubu 100, który z nową mocą reaktywował się w sierpniu 2022 roku.

Wcześniej dla drużyny seniorów zakupione zostały piłki meczowe, chorągiewki narożne w barwach, torby, dresy, koszulki treningowe dla zawodników oraz kurtki zimowe dla trenerów.
Rangę spotkań rozgrywanych w Lęborku podkreśla podest na piłkę, wykonano także film promujący grupy juniorskie. Ze środków klubu 100 finansowane są też m.in. plakaty meczowe, zakupiony został także profesjonalny aparat fotograficzny.

Więcej aktualności