Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.

  
18. kolejka IV ligi, 19 listopada 2022r, godz. 12

Grom Nowy Staw – Pogoń Lębork 4:0 (1:0)
bramki: 1:0 Norbert Hołtyn (’36), 2:0 Mateusz Borowski (’69), 3:0 Mateusz Gruszewski (’82), 4:0 Jakub Jędrzejewski (90+3)

Grom: Leleń – Polański, Gwóźdź, Jędrzejewski, Hołtyn, R. Zieliński, Deja, Borowski, D. Zieliński, Panek, Sadowski

Pogoń: Kolke – Okrój, Musuła, Romanek, Kochanek, D. Wojda, Siłkowski (’80 Kłosowski), Ronowski (’80 Iwański), Klecha, Kowalkowski (’65 Kajca), Formela (’65 Pawlik)

Mecz we wschodniej części województwa pomorskiego toczył się na zaśnieżonym boisku. Stan murawy utrudniał rozgrywanie piłki co było pewnym atutem przy defensywnym ustawieniu i liczeniem na kontry. Najlepszą sytuację dla Pogoni w pierwszej części meczu miał Damian Wojda. Piłka po jego uderzeniu przeleciała niestety nad bramką Lelenia.
Grom po raz pierwszy celnie uderzył w 36 minucie za sprawą Norberta Hołtyna po błędzie Pogonistów przy wyprowadzaniu piłki. Druga bramka padła po rzucie karnym, kolejne w samym końcu spotkania.

Niemoc w wykonaniu drużyny Pogoni trwa. Za tydzień ostatnia szansa na punkty w roku 2022. W niedzielę 27 listopada o godzinie 12 Pogoń w Lęborku podejmie Jaguara Gdańsk.
foto: KS Grom Nowy Staw

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej