Aktualności

Mamy napastnika! Mateusz Dampc wiosną zagra w Pogoni

Transferem 27-letniego Mateusza Dampca zamykamy zimowe okienko transferowe do Pogoni. W drużynie oficjalnie możemy już powitać nowego ofensywnego gracza.
Czytaj więcej

Łukasz Kowalczyk wzmocni środek pola

Strzelił gola Wiśle Kraków i zagra w Pogoni! Łukasz Kowalczyk wzmocni środek pola.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Wejher Cup

Tuż poza „pudłem”. Pogoń 2015 w sobotę wzięła udział w turnieju Wejher Cup.
Czytaj więcej

Jak równy z równym

Obiecująco wypadła ostatnia gra kontrolna Pogoni przed inauguracją ligi za tydzień. W meczu z mocno wzmocnionym zimą trzecioligowcem z Luzina o jedną bramkę lepsi byli goście choć na boisku nie widać było różnicy.
Czytaj więcej

Wiktor Potrykus na środek pomocy!

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do Pogoni w zimowej przerwie jest 20-letni Wiktor Potrykus!
Czytaj więcej

Próba generalna z Wikędem

Trzecioligowy Wikęd Luzino będzie ostatnim przeciwnikiem drużyny Pogoni przed startem rundy rewanżowej IV ligi 2 marca.
Czytaj więcej

Pogoń w projekcie "Piłkarski Rozwój Pomorza"

Przedstawiciele sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork: Janusz Pomorski – członek Zarządu i Wojciech Musuła – trener koordynator uczestniczyli w poniedziałek 19 lutego w Kartuzach w spotkania w ramach projektu "Piłkarski Rozwój Pomorza".
Czytaj więcej

Z Barcy do Pogoni. Witamy Jerzego Zaworskiego

W seniorskiej drużynie Pogoni witamy oficjalnie 19-letniego Jerzego Zaworskiego. Ofensywny zawodnik mogący grać na pozycji napastnika lub skrzydłowego trafił do nas z Gminnego Klubu Piłkarskiego Barca Bolszewo.
Czytaj więcej

Zarząd sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork ukonstytuowany

Informujemy, że Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” na swoim posiedzeniu w dniu 20.02.2024 r. na wniosek Wiceprezesa Zarządu LKS “Pogoń” Lębork ds. piłki nożnej Radosława Pietrusewicza podjął Uchwałę dotyczącą składu osobowego Zarządu Sekcji Piłki Nożnej klubu.
Czytaj więcej

Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.

  
18. kolejka IV ligi, 19 listopada 2022r, godz. 12

Grom Nowy Staw – Pogoń Lębork 4:0 (1:0)
bramki: 1:0 Norbert Hołtyn (’36), 2:0 Mateusz Borowski (’69), 3:0 Mateusz Gruszewski (’82), 4:0 Jakub Jędrzejewski (90+3)

Grom: Leleń – Polański, Gwóźdź, Jędrzejewski, Hołtyn, R. Zieliński, Deja, Borowski, D. Zieliński, Panek, Sadowski

Pogoń: Kolke – Okrój, Musuła, Romanek, Kochanek, D. Wojda, Siłkowski (’80 Kłosowski), Ronowski (’80 Iwański), Klecha, Kowalkowski (’65 Kajca), Formela (’65 Pawlik)

Mecz we wschodniej części województwa pomorskiego toczył się na zaśnieżonym boisku. Stan murawy utrudniał rozgrywanie piłki co było pewnym atutem przy defensywnym ustawieniu i liczeniem na kontry. Najlepszą sytuację dla Pogoni w pierwszej części meczu miał Damian Wojda. Piłka po jego uderzeniu przeleciała niestety nad bramką Lelenia.
Grom po raz pierwszy celnie uderzył w 36 minucie za sprawą Norberta Hołtyna po błędzie Pogonistów przy wyprowadzaniu piłki. Druga bramka padła po rzucie karnym, kolejne w samym końcu spotkania.

Niemoc w wykonaniu drużyny Pogoni trwa. Za tydzień ostatnia szansa na punkty w roku 2022. W niedzielę 27 listopada o godzinie 12 Pogoń w Lęborku podejmie Jaguara Gdańsk.
foto: KS Grom Nowy Staw

Więcej aktualności