Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.

  
18. kolejka IV ligi, 19 listopada 2022r, godz. 12

Grom Nowy Staw – Pogoń Lębork 4:0 (1:0)
bramki: 1:0 Norbert Hołtyn (’36), 2:0 Mateusz Borowski (’69), 3:0 Mateusz Gruszewski (’82), 4:0 Jakub Jędrzejewski (90+3)

Grom: Leleń – Polański, Gwóźdź, Jędrzejewski, Hołtyn, R. Zieliński, Deja, Borowski, D. Zieliński, Panek, Sadowski

Pogoń: Kolke – Okrój, Musuła, Romanek, Kochanek, D. Wojda, Siłkowski (’80 Kłosowski), Ronowski (’80 Iwański), Klecha, Kowalkowski (’65 Kajca), Formela (’65 Pawlik)

Mecz we wschodniej części województwa pomorskiego toczył się na zaśnieżonym boisku. Stan murawy utrudniał rozgrywanie piłki co było pewnym atutem przy defensywnym ustawieniu i liczeniem na kontry. Najlepszą sytuację dla Pogoni w pierwszej części meczu miał Damian Wojda. Piłka po jego uderzeniu przeleciała niestety nad bramką Lelenia.
Grom po raz pierwszy celnie uderzył w 36 minucie za sprawą Norberta Hołtyna po błędzie Pogonistów przy wyprowadzaniu piłki. Druga bramka padła po rzucie karnym, kolejne w samym końcu spotkania.

Niemoc w wykonaniu drużyny Pogoni trwa. Za tydzień ostatnia szansa na punkty w roku 2022. W niedzielę 27 listopada o godzinie 12 Pogoń w Lęborku podejmie Jaguara Gdańsk.
foto: KS Grom Nowy Staw

Więcej aktualności