Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw. 

- Marzenia są po to aby je spełniać. Przy okazji rozmów o piwie lęborskim z właścicielem AleBrowaru, Arkadiuszem Wentą, narodził się pomysł, żeby zrobić limitowaną partię piwa Pogoni. Od rozmowy o piwie do finalnej produkcji minęło zaledwie parę miesięcy i dziś możemy cieszyć się własną marką tego złotego trunku! – nie kryje radości Łukasz Hrycyk, koordynator projektu ze strony naszego Klubu. - Zdecydowaliśmy się na AleBrowar, bo przede wszystkim jest to nasz lęborski browar a lokalny patriotyzm jest bardzo ważny. Po drugie cechuje ich wysoka jakość produktów, po trzecie współpraca z browarem była czystą przyjemnością. Liczę na to, i wiem, że ten nasz „Smak zwycięstwa” rozleje się jeszcze nie raz i nie była to nasza jednorazowa akcja. Każdy kibic Pogoni koniecznie musi go spróbować. Jeśli ktoś chciałby posmakować tego piwa, to zapraszam do kontaktu! 

 - Bardzo się cieszymy, że podczas rozmowy o piwie lęborskim narodził się pomysł współpracy pomiędzy AleBrowarem a Pogonią Lębork. Jako lokalna firma uważamy, że należy się wspierać, współpracować i sobie wzajemnie pomagać. Przyjemnością było omówienie wszystkich szczegółów a patrzenie, gdy biało-niebiesko-czerwone etykiety trafiały na butelki było ogromną satysfakcją i ekscytacją, bo w końcu - kibice są także wśród nas. I już wiemy, że to nie jedna akcja, ale początek ciekawej współpracy. Bądźcie spragnieni! – mówią zgodnie przedstawiciele browaru Arkadiusz Wenta i Joanna Harackiewicz. 

Limitowana partia klubowego piwa liczy 1300 butelek.

AleBrowar powstał w 2012 roku jako browar kontraktowy, a w kwietniu 2016 roku otworzył własny browar w Lęborku. Dziś jest to największy browar rzemieślniczy piwa górnej fermentacji w kraju i jedyny, który wytwarza wyłącznie piwa niepasteryzowane. W ofercie posiada ok. 90 gatunków piwa. www.alebrowar.pl

Więcej aktualności