Aktualności

Pogoń F1 zagrała w Słupsku na Zielonej

Ligowy turniej rocznika 2015 rozegrała w sobotę 20 kwietnia drużyna Pogoni F1 trenerów Macieja Frącka i Michała Kowalkowskiego.
Czytaj więcej

Pogoń 2017 najlepsza na Kisewa Cup 2024

Pogoń Lębork rocznika 2017 triumfuje w turnieju Kisewa Cup 2024 w Nowej Wsi Lęborskiej!
Czytaj więcej

Porażka z Radunią

Stracony gol w końcówce przesądził o niepowodzeniu akcji „Radunia”. W 25 kolejce IV ligi Pogoń bez punktów.
Czytaj więcej

20 kwietnia z rezerwami Radunii

Przed nami kolejne emocjonujące widowisko piłkarskie. Tym razem zawodnicy trenera Grzegorza Bednarczyka podejmą rezerwy walczącej o awans do I ligi Radunię Stężyca.
Czytaj więcej

Spotkanie z dietetykiem Kamilem Osowskim

W wypełnionej do ostatniego miejsca Stacji Kultura w Lęborku odbyło się 17 kwietnia 2024 r. inspirujące spotkanie młodych piłkarzy Pogoni z drużyn E1, E2 i F1 oraz ich rodziców i trenerów z dietetykiem Kamilem Osowskim.
Czytaj więcej

Pogoń F2 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2016 i młodsi była w sobotę 13 kwietnia w Lęborku gospodarzem ligowego turnieju F2.
Czytaj więcej

Pogoń D1 wygrywa w Bruskowie

Drużyna Pogoni D1 rocznika 2011/2012 odwiedziła w wczoraj Bruskowo by zagrać z sukcesem ligowe spotkanie z miejscowym UKS GAP.
Czytaj więcej

Gol za 3 punkty w doliczonym czasie gry

Z trzema punktami do Lęborka z podgdańskich Kolbud powróciła ekipa Pogoni. Zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Damian Formela!
Czytaj więcej

Wyjazdowy weekend. Jedziemy do Kolbud

Akademia Sportu Kolbudy będzie kolejnym przeciwnikiem Pogoni w 24. kolejce IV ligi. Mecz na stadionie przy ulicy Polnej 55 rozegrany zostanie 13 kwietnia o godz. 16:00.
Czytaj więcej

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw. 

- Marzenia są po to aby je spełniać. Przy okazji rozmów o piwie lęborskim z właścicielem AleBrowaru, Arkadiuszem Wentą, narodził się pomysł, żeby zrobić limitowaną partię piwa Pogoni. Od rozmowy o piwie do finalnej produkcji minęło zaledwie parę miesięcy i dziś możemy cieszyć się własną marką tego złotego trunku! – nie kryje radości Łukasz Hrycyk, koordynator projektu ze strony naszego Klubu. - Zdecydowaliśmy się na AleBrowar, bo przede wszystkim jest to nasz lęborski browar a lokalny patriotyzm jest bardzo ważny. Po drugie cechuje ich wysoka jakość produktów, po trzecie współpraca z browarem była czystą przyjemnością. Liczę na to, i wiem, że ten nasz „Smak zwycięstwa” rozleje się jeszcze nie raz i nie była to nasza jednorazowa akcja. Każdy kibic Pogoni koniecznie musi go spróbować. Jeśli ktoś chciałby posmakować tego piwa, to zapraszam do kontaktu! 

 - Bardzo się cieszymy, że podczas rozmowy o piwie lęborskim narodził się pomysł współpracy pomiędzy AleBrowarem a Pogonią Lębork. Jako lokalna firma uważamy, że należy się wspierać, współpracować i sobie wzajemnie pomagać. Przyjemnością było omówienie wszystkich szczegółów a patrzenie, gdy biało-niebiesko-czerwone etykiety trafiały na butelki było ogromną satysfakcją i ekscytacją, bo w końcu - kibice są także wśród nas. I już wiemy, że to nie jedna akcja, ale początek ciekawej współpracy. Bądźcie spragnieni! – mówią zgodnie przedstawiciele browaru Arkadiusz Wenta i Joanna Harackiewicz. 

Limitowana partia klubowego piwa liczy 1300 butelek.

AleBrowar powstał w 2012 roku jako browar kontraktowy, a w kwietniu 2016 roku otworzył własny browar w Lęborku. Dziś jest to największy browar rzemieślniczy piwa górnej fermentacji w kraju i jedyny, który wytwarza wyłącznie piwa niepasteryzowane. W ofercie posiada ok. 90 gatunków piwa. www.alebrowar.pl

Więcej aktualności