Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Drużyny Pogoni Lębork rocznika 2014 i młodsi startowali w niedziele 4 grudnia w dużym  VII turnieju piłki nożnej halowej BURSZTYN CUP 2022 w Jezierzycach. Marcel Bemowski otrzymał na nim tytuł najlepszego bramkarza turnieju! 

Zespół Pogoni został podzielony na dwie drużyny, tak by wszyscy mogli sobie dużo pograć. W grupie A zagrała Pogoń II w składzie Marcel Bemowski, Piotr Dołębski, Igor Kapituła, Jan Dołębski, Szymon Wolski i Aleksander Stupnicki. Drużyna prowadzona w turnieju przez trenera Kamila Frącka wygrała 4:2 z Grasz Dwumiasto Ustka, 5:0 z UKS GAP Bruskowo, 4:0 z Lwem Lębork i JFA Przechlewo oraz uległa 1:3 FC Gowidlino I. Wyniki te pozwoliły grać dalej z drugiego miejsca w grupie gdzie młodzi Pogoniści ulegli Sparcie Sycewice 1:4. W meczu o 3. miejsce zespół Pogoni II z z FC Gowidlino II by ulec dopiero po serii rzutów karnych.

W grupie B zagrała z kolei Pogoń I pod opieka trenera Macieja Frącka. Drużyna w składzie Kuba Kunkel, Kuba Mrzygłód, Julian Kowalczyk, Filip Bąk, Antek Miziński i Bartek Starczewski pokonała 7:0 UKS GAP Bruskowo, uległa 0:1 Gryfowi Słupsk, 1:5 FC Gowidlino II, 0:7 Sparcie Sycewice i 2:3 Piastowi Człuchów. Daje to 5. miejsce w grupie i możliwość gry o miejsca 8-12 gdzie.

Wszyscy zawodnicy otrzymują medale. Z zespołu Pogoń II wyróżniono indywidualnie Olka Stupnickiego, z zespołu Pogoń I Filipa Bąk. Chłopcy otrzymali pamiątkowe statuetki. Największa radość miał Marcel Bemowski – otrzymał on tytuł najlepszego bramkarza całego turnieju!  

- Dziękuje wszystkim zawodnikom za pozostawiony wysiłek na boisku a rodziców za świetny doping i bezpieczne dowiezienie drużyny na turniej i do domu – mówił po zawodach trener Maciej Frącek.

Więcej aktualności