Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Od wielu miesięcy przy klubie Pogoń Lębork działa reaktywowany Klub 100TPL. Zrzesza on sympatyków naszego klubu wspomagający go regularnymi wpłatami. Czasem jest to 50 złotych miesięcznie, bywa i 500 zł. Aktywna społeczność sympatyków Pogoni wykreowała wiele ciekawych akcji. O tym wszystkim opowiadał podczas historycznego spotkania Klubu 100TPL jego koordynator Łukasz Hrycyk.

- Bardzo się cieszę z historycznego, bo pierwszego takiego spotkania Klubu 100TPL, na którym mogliśmy wspólnie się lepiej poznać i porozmawiać o przyszłości Pogoni. Przybyłym pokazana została prezentacja na której każdy mógł zobaczyć co do tej pory zrobiliśmy wspólnie dla klubu. Na tę chwilę nasza grupa zrzesza 38 klubowiczów, ale nie zamykamy drzwi i liczymy na kolejne osoby. Na pewno z sobotniego spotkania wynosimy dużo siły do działania. Okazuje się i to jest budujące, że wielu osobom Pogoń nie jest obojętna i chcą pomagać oraz działać. To jest bardzo motywujące. W nowym roku chcemy jeszcze bardziej być widoczni w działaniach i liczę na to, że będzie o Klubie100 jeszcze głośno – podsumowuje spotkanie Łukasz Hrycyk, koordynator Klubu100 TPL. 

Swoje wystąpienie miał także prezes piłkarskiej sekcji Pogoni Marek Piotrowski. Była to wyjątkowa okazja zapytać o wszystkie aspekty funkcjonowania naszego Klubu. Transparentność wobec darczyńców jest kluczowa.  

Klub 100TPL reaktywował się w sierpniu 2022 roku. Do tej pory ze składek klubowiczów udało się zakupić m.in. chorągiewki narożne na boisko, maszty na stadion, torby, dresy i koszulki treningowe dla drużyny seniorów, efektowny podest na piłkę, kurtki zimowe dla trenerów, namiot klubowy czy profesjonalny aparat fotograficzny. Wykonano także film promujący sekcję juniorów oraz we współpracy z lokalnym lęborskim AleBrowar wydano limitowaną edycję piwa „Smak Zwycięstwa”.

Spotkania Klubu 100TPL będą kontynuowane. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do prężnej grupy wspierającej sekcję piłki nożnej Pogoni Lębork!  

Więcej aktualności