Aktualności

Pogoń F1 zagrała w Słupsku na Zielonej

Ligowy turniej rocznika 2015 rozegrała w sobotę 20 kwietnia drużyna Pogoni F1 trenerów Macieja Frącka i Michała Kowalkowskiego.
Czytaj więcej

Pogoń 2017 najlepsza na Kisewa Cup 2024

Pogoń Lębork rocznika 2017 triumfuje w turnieju Kisewa Cup 2024 w Nowej Wsi Lęborskiej!
Czytaj więcej

Porażka z Radunią

Stracony gol w końcówce przesądził o niepowodzeniu akcji „Radunia”. W 25 kolejce IV ligi Pogoń bez punktów.
Czytaj więcej

20 kwietnia z rezerwami Radunii

Przed nami kolejne emocjonujące widowisko piłkarskie. Tym razem zawodnicy trenera Grzegorza Bednarczyka podejmą rezerwy walczącej o awans do I ligi Radunię Stężyca.
Czytaj więcej

Spotkanie z dietetykiem Kamilem Osowskim

W wypełnionej do ostatniego miejsca Stacji Kultura w Lęborku odbyło się 17 kwietnia 2024 r. inspirujące spotkanie młodych piłkarzy Pogoni z drużyn E1, E2 i F1 oraz ich rodziców i trenerów z dietetykiem Kamilem Osowskim.
Czytaj więcej

Pogoń F2 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2016 i młodsi była w sobotę 13 kwietnia w Lęborku gospodarzem ligowego turnieju F2.
Czytaj więcej

Pogoń D1 wygrywa w Bruskowie

Drużyna Pogoni D1 rocznika 2011/2012 odwiedziła w wczoraj Bruskowo by zagrać z sukcesem ligowe spotkanie z miejscowym UKS GAP.
Czytaj więcej

Gol za 3 punkty w doliczonym czasie gry

Z trzema punktami do Lęborka z podgdańskich Kolbud powróciła ekipa Pogoni. Zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Damian Formela!
Czytaj więcej

Wyjazdowy weekend. Jedziemy do Kolbud

Akademia Sportu Kolbudy będzie kolejnym przeciwnikiem Pogoni w 24. kolejce IV ligi. Mecz na stadionie przy ulicy Polnej 55 rozegrany zostanie 13 kwietnia o godz. 16:00.
Czytaj więcej

Przemysław Iwański odchodzi z Pogoni. Z 34-letnim zawodnikiem rozwiązana została umowa gry amatora. To pierwsza zmiana kadrowa w drużynie w przerwie pomiędzy rundami.

„Ajwen” w drużynie Pogoni Lębork spędził 4 i pół sezonu. Dołączył do niej w lipcu 2018 roku. Przez ten długi okres wystąpił w 126 meczach (117 ligowych i 9 pucharowych) i zdobył 10 goli (9 w lidze i 1 w pucharach). Przez cały okres gry należał do podstawowych zawodników. Grał najczęściej na lewej obronie lub na pozycji defensywnego pomocnika.

Przemysław Iwański jest wychowankiem Jantara Ustka. W kolejnych latach grał w Gryfie Słupsk, LKS Nadrwiance, Pomorzu Potęgowo (III liga), KS Chwaszczyno (III liga), Centrum Pelplin (IV liga) i Cartusii Kartuzy (IV liga).

Dziękujemy Przemku za reprezentowanie barw Pogoni Lębork i życzymy sukcesów w dalszej piłkarskiej przygodzie!

Więcej aktualności