Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Drużyna rocznika 2015 zaliczyła w sobotę 17 grudnia swój ostatni turniej w roku 2022. Zawodnicy i zawodniczka trenerów Macieja i Kamila Frącków zagrali w Wejherowie w turnieju Błękitni CUP rocznika 2015 i młodsi.

- Graliśmy jedną drużyną w dwóch formułach bo organizator tak to wymyślił czyli 3+1 i 4+1 z bandami – omawia zawody trener Maciej Frącek. - Generalnie cały zespół zagrał świetny turniej. Dużo podań, dużo strzelonych bramek. Szkoda jedynie, że troszkę nam się drużyna pochorowała i nie było nas wszystkich. 

W skład drużyny Pogoni weszli: Hubert Kowalkowski (bramkarz), Kuba Czapiewski, Nikodem Filcek, Gosia Mądrzak i Szymon Wolski.  

Klasyfikacji końcowej organizator nie prowadził a każdy zawodnik dostał medal i słodycz. 

Pogoń rywalizowała z trzema zespołami Błękitnych Wejherowo, AP Jedynką Reda, AP Cassubian Bolszewo, GKS Łęczyce i MKS Promotor Gościcino. 

Więcej aktualności