Aktualności

Podziękowania za nowe stroje treningowe od firmy AQUAFRONT

W piątek 1 grudnia delegacja juniorskich drużyn F1 i F2 Pogoni w składzie Jakub Polański, Oskar Kowalczyk i Szymon Wolski odwiedziła z podziękowaniem sponsora koszulek treningowych firmę Aquafront.
Czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Pogoni Lębork 12 grudnia

Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” informuje, że na swoim posiedzeniu w dniu 13.10.2023 r. podjął Uchwałę o zwołaniu na dzień 12 grudnia 2023 r. (wtorek) Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego Delegatów Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń”.
Czytaj więcej

Marcin Wiśniewski kończy grę w Pogoni

Wiosną w drużynie seniorów Pogoni Lębork nie zobaczymy Marcina Wiśniewskiego .
Czytaj więcej

Koniec przygody w Pogoni Krystiana Patoka

Z końcem rundy jesiennej sezonu 2023/2024 grę w seniorskiej drużynie Pogoni zakończył Krystian Patok.
Czytaj więcej

Ostatni zimowy trening seniorów

We wtorek 28 listopada na stadionie odbył się ostatni trening drużyny Pogoni w tym roku. Finałem zajęć była gierka gdzie „żółci” rywalizowali z „pomarańczowymi”.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2023"

W niedzielę drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w Główczycach w świetnie zorganizowanym V edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2023".
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa Turniej Galaktyczna Liga!

Na boisku pod balonem w Gdańsku-Zaspie drużyna trenera Jakuba Nowakowskiego rywalizowała w sobotę 25 listopada na zielonym boisku na Turnieju Galaktyczna Liga.
Czytaj więcej

Pogoń 2016 na turnieju CISOWA CUP

Rano 25 listopada 2023 r. drużyna Pogoni rocznika 2016 uczestniczyła w Gdyni w turnieju CISOWA CUP.
Czytaj więcej

Pogoniści po konsultacjach Kadry Pomorskiego ZPN

Piłkarze Pogoni rocznika 2011 po konsultacjach Kadry Pomorskiego ZPN.
Czytaj więcej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia trenerzy Sebastian Brzozowski i Patryk Cydzik wraz z rodzicami chłopców rocznika 2011/2012 kolejny raz przygotowali świąteczny turniej piłki nożnej rodziców i dzieci.

Emocjonujące zawody z udziałem mam, ojców i synów przebiegły w miłej, choć pełnej zaangażowania i walki atmosferze. Bramki w meczach mogli strzelać tylko chłopcy oraz ich mamy.

- Graliśmy w dwóch grupach po 5 drużyn w systemie każdy z każdym. Później zwycięzca grupy „A” zagrał w drugim zespołem z grupy „B” a gdy zagrały wszystkie zespoły można było ustalić klasyfikację od 1 do 10 miejsca. Mecz były pełne dramaturgii, zwycięzców turnieju, podobnie jak króla strzelców wyłoniono dopiero po rzutach karnych – relacjonuje świąteczną rywalizację trener Brzozowski.

Uczestnicy przedświątecznych rodzinnych zawodów dzięki sponsorom mogli cieszyć się z cennych nagród ufundowanych m.in. przez Zakład Przerobu Drewna Lasów Państwowych w Lęborku. Za miejsca I-III oraz dla króla strzelców wręczano vouchery do Aquaparku w Redzie, Multikina i Jump City w Rumii ufundowane przez rodziców, panów Leszka Pryczkowskiego i Krystiana Wojnicza. Decyzją trenerów Brzozowskiego i Cydzika dodatkową nagrodę za solidną, rzetelną i systematyczna pracę w całym roku 2022 otrzymał kapitan drużyny Mikołaj Stromski.

Na koniec sympatycznego sportowego spotkania w rolę Świętych Mikołajów wcielili się Wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marek Piotrowski i koordynator Klubu 100TPL Łukasz Hrycyk, którzy wręczyli zawodnikom klubowe kominy, słodycze i torby zakupione dla wszystkich drużyn juniorskich ze składek Klubu 100TPL.

Szczególne podziękowanie kierujemy dla rodziców zaangażowanych w organizację turnieju!

Galeria zdjęć z turnieju świątecznego na FB - TUTAJ

Więcej aktualności