Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia trenerzy Sebastian Brzozowski i Patryk Cydzik wraz z rodzicami chłopców rocznika 2011/2012 kolejny raz przygotowali świąteczny turniej piłki nożnej rodziców i dzieci.

Emocjonujące zawody z udziałem mam, ojców i synów przebiegły w miłej, choć pełnej zaangażowania i walki atmosferze. Bramki w meczach mogli strzelać tylko chłopcy oraz ich mamy.

- Graliśmy w dwóch grupach po 5 drużyn w systemie każdy z każdym. Później zwycięzca grupy „A” zagrał w drugim zespołem z grupy „B” a gdy zagrały wszystkie zespoły można było ustalić klasyfikację od 1 do 10 miejsca. Mecz były pełne dramaturgii, zwycięzców turnieju, podobnie jak króla strzelców wyłoniono dopiero po rzutach karnych – relacjonuje świąteczną rywalizację trener Brzozowski.

Uczestnicy przedświątecznych rodzinnych zawodów dzięki sponsorom mogli cieszyć się z cennych nagród ufundowanych m.in. przez Zakład Przerobu Drewna Lasów Państwowych w Lęborku. Za miejsca I-III oraz dla króla strzelców wręczano vouchery do Aquaparku w Redzie, Multikina i Jump City w Rumii ufundowane przez rodziców, panów Leszka Pryczkowskiego i Krystiana Wojnicza. Decyzją trenerów Brzozowskiego i Cydzika dodatkową nagrodę za solidną, rzetelną i systematyczna pracę w całym roku 2022 otrzymał kapitan drużyny Mikołaj Stromski.

Na koniec sympatycznego sportowego spotkania w rolę Świętych Mikołajów wcielili się Wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marek Piotrowski i koordynator Klubu 100TPL Łukasz Hrycyk, którzy wręczyli zawodnikom klubowe kominy, słodycze i torby zakupione dla wszystkich drużyn juniorskich ze składek Klubu 100TPL.

Szczególne podziękowanie kierujemy dla rodziców zaangażowanych w organizację turnieju!

Galeria zdjęć z turnieju świątecznego na FB - TUTAJ

Więcej aktualności